GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowojorska it-girl stworzyła niezwykłą wystawę z jedzenia

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-04-16 15:35 - czytano: 243 razy - dodaj komentarz
Nowojorska it-girl stworzyła niezwykłą wystawę z jedzeniaMarka Samsung zaprosiła do współpracy jedną z najbardziej stylowych, nowojorskich influencerek. Podczas wydarzenia Fuorisalone, towarzyszącemu Milan Design Week Laila Gohar stworzyła niezwykłą instalację poświęconą wielowymiarowej roli kuchni w naszych domach. Laila regularnie współpracuje jako scenografka przy okazji wydarzeń modowych. Ostatnio brała udział w tworzeniu wystawy Simone Rochy na Dover Street Market. Jej prace uświetniły też otwarcie Galeries Lafayette Champs-Elysées.
REKLAMA
Artystka ma na koncie współpracę z Tiffany & Co., Nike i LVHM.

Gohar to nietypowa artystka, która przedmiotem swojej sztuki uczyniła jedzenie. Laila wychodzi z założenia, że jedzenie zbliża do siebie ludzi, pomaga w przełamywaniu barier i staje się pretekstem do rozmowy. Artystka bada naturę interakcji międzyludzkich, tworząc doświadczenia z pogranicza kulinariów, sztuki, mody i wzornictwa, angażujące wszystkie zmysły.

Te wpływy widoczne są nie tylko w jej pracach. Gohar uchodzi za ikonę stylu, a jej związki z modą wychodzą daleko poza ciekawe stylizacje, którymi inspirują się kobiety na całym świecie. Jej znakiem rozpoznawczym są chustki nonszalancko wplecione we włosy, oversizowe t-shirty i sukienki.

Niezwykła instalacja 24hr. Kitchen na Fuorisalone to efekt połączonych wizji marki Samsung, Laili Gohar i Studio 2×4. Artystka stworzyła instalacje w trzech pomieszczeniach, wyposażonych w urządzenia marki Samsung. Gohar pokazała swoją kreatywność, interpretując jedzenie kojarzące się z określonymi porami dnia na swój wyjątkowy sposób. Poranek symbolizowało ziarno oraz rzeźby z chleba i masła. Strefę Dnia wypełniły kiście zwisających z sufitu pomidorów i wariacje na temat ich smaku: suszone pomidory, kawior z pomidorów, galaretka pomidorowa i czipsy ze skórki pomidorów. Wieczór to wariacje na temat cukru – m.in. „sugar glass” czy wata cukrowa.

Odwiedzający mieli okazję poznać wyjątkowe urządzenia kuchenne firmy Samsung, m.in. multimedialną lodówkę Family HubTM czy piekarnik Dual Cook FlexTM umożliwiający pieczenie dwóch dań jednocześnie bez ryzyka, że ich zapachy się przenikną. Produkty Samsung perfekcyjnie łączą unikatowy desing z zaawansowaną technologią.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: