GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Poczta Polska pakuje zakupy internetowe – ponad pół mln. opakowań miesięcznie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-04-16 15:23 - czytano: 221 razy - dodaj komentarz
Poczta Polska pakuje zakupy internetowe – ponad pół mln. opakowań miesięcznieKonkurencyjne ceny, szeroka oferta i możliwość samodzielnego zaprojektowania nadruku na kartonach – to argumenty, którymi Poczta Polska zachęca klientów do korzystania ze swojego e-sklepu. W efekcie Spółka każdego miesiąca sprzedaje ponad pół miliona kartonów, wypełniaczy, taśm i innych produktów służących do pakowania przesyłek. Firma notuje roczny wzrost zamówień na poziomie 112% przy wzroście sprzedaży wynoszącym 125%.
REKLAMA
- Prawie 80% naszych klientów to klienci biznesowi. Skrojone na miarę potrzeb zestawy umożliwiają zaoferowanie atrakcyjniejszych cen. W naszym e-sklepie posiadamy ponad 300 rozmiarów kartonów, które można ozdobić np. logiem firmy. Walory estetyczne są ważne, ale należy pamiętać, że wzrost sprzedaży na rynku opakowań w Polsce zależy przede wszystkim od  utrzymania wzrostu segmentu e-commerce. Tu perspektywy są więcej niż optymistyczne – komentuje Tomasz Wilk, kierownik e-sklepu.

Na stronie e-sklepu znajdziemy kartony w pełnym asortymencie kształtów – od tub, przez szafy przeprowadzkowe po tradycyjne pudełka i opakowania fasonowe. Klient może dostosować produkt do swoich potrzeb  także pod względem oprawy graficznej. Prosty kreator online umożliwia samodzielne zaprojektowanie nadruku na kartonach.

Prężnie rozwijający się rynek e-commerce przyciąga nie tylko dla operatorów logistycznych, ale również  dostawców opakowań. Zakupy internetowe docierają do odbiorców w kartonach, kopertach, foliopakach, których dostawcy prześcigają się w przygotowaniu jak najatrakcyjniejszej oferty. Niektórzy operatorzy logistyczni  uruchamiają i prowadzą sprzedaż opakowań, by obsłużyć cały łańcuch e-commerce. Taką strategię przyjęła również Poczta Polska.
Źródło: Poczta Polska
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: