GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HAMMER z nową ambasadorką

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-03-26 14:57 - czytano: 201 razy - dodaj komentarz
HAMMER z nową ambasadorkąAgnieszka Wojciechowska – zawodowa strażaczka, wielokrotna mistrzyni świata WORLD POLICE AND FIRE GAMES, multimedalistka FCC – Firefighter’s Combat Challenge i wielu innych zawodów – została nową ambasadorką marki HAMMER. Marka HAMMER, lider w Polsce wśród pancernych telefonów wzmocnionych i odpornych na wodę, pył i wstrząsy, ma w genach przygodę oraz stawianie czoła wyzwaniom. Od początku istnienia motywuje do działania, odwagi, a także do osiągania sukcesów i czerpania z życia pełnymi garściami
REKLAMA
W efekcie, HAMMER był dotychczas oficjalnym partnerem największego biegu z przeszkodami Runmageddon, wspierał w działaniu m.in. Zbigniewa Ziobera – czołowego biegacza OCR w kraju, a jednym z ambasadorów marki był Michał Pater – znany podróżnik i youtuber. Obecnie ambasadorami są Piotr Biankowski – ekstremalny pływak oraz Tomasz Kuczyński – survivalowiec i globtroter. Wygląda jednak na to, że HAMMER ma nie tylko męskie oblicze, co potwierdza wybór Agnieszki Wojciechowskiej na nową ambasadorkę.

Złamać konwencję, odrzucić schemat
Chociaż HAMMER to męska marka, wiemy że coraz częściej po pancerne telefony sięgają również aktywne kobiety i młode mamy, dziewczyny, które świetnie realizują się łącząc pracę zawodową z obowiązkami domowymi. I wybór Agnieszki Wojciechowskiej na ambasadorkę to również znak, że warto przełamywać schematy, przeć do przodu i walczyć o swoje. Bo Agnieszka to silna i twarda kobieta z licznymi sukcesami zarówno zawodowymi jak i sportowymi. Podczas służby w Państwowej Straży Pożarnej i we wszelkich podejmowanych inicjatywach udowadnia, podobnie jak HAMMER, że „niemożliwe” nie istnieje. Jej aktywność jest dla wielu osób inspiracją i bardzo cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę – tłumaczy Mirosława Bartmańska, Dyrektor Marketingu mPTech.

Agnieszka Wojciechowska na co dzień pełni służbę w jednej z jednostek Ratowniczo–Gaśniczych w Krakowie. Pod względem sportowym jest najbardziej utytułowaną kobietą pełniącą służbę w Państwowej Straży Pożarnej i prawdopodobnie jedną z najbardziej utytułowanych sportsmenek wśród strażaków w Polsce, a może i w Europie. Jest m.in. czterokrotną Mistrzynią Świata „olimpiady” służb mundurowych, czyli WORLD POLICE AND FIRE GAMES, Mistrzynią Europy Strażaków w bieganiu po schodach w pełnym umundurowaniu. HAMMER wspiera Agnieszkę Wojciechowską w osiąganiu kolejnych celów w pracy i sporcie.
Źródło: myPhone
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: