GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile wprowadza nowe ubezpieczenia dla swoich klientów

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-01-14 15:44 - czytano: 680 razy - tylko 1 komentarz
T-Mobile wprowadza nowe ubezpieczenia dla swoich klientówStare polskie przysłowie głosi, że „przezorny zawsze ubezpieczony”. I nie ma w tym nic dziwnego, bo o swoje bezpieczeństwo warto zadbać z wyprzedzeniem. Dlatego T‑Mobile, w porozumieniu z towarzystwem ubezpieczeniowym MetLife, wprowadza dla swoich klientów nowe pakiety ubezpieczeń – Ochrona na Wypadek i Ochrona Zdrowia. T‑Mobile, chcąc zapewnić swoim klientom kompleksowe rozwiązania, wprowadza do swojej oferty ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zdrowotne.
REKLAMA
Usługa „Ochrona na Wypadek” zapewni wsparcie finansowe dla Ubezpieczonego i jego bliskich w trudnych życiowych sytuacjach, m.in. pozwoli sfinansować pobyt w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego czy w przypadku jego śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego otrzymać przez uposażonych nawet 200 000 zł. Z kolei ubezpieczenie „Ochrona Zdrowia” to dodatkowe środki finansowe dla chorego na walkę z nowotworem złośliwym, w przypadku zawału serca lub udaru. Co ważne, umowę można zawrzeć bez zbędnych formalności, kwestionariuszy czy uprzednich badań, a ubezpieczenie chroni nas o każdej porze na całym świecie.  Oba ubezpieczenia przydadzą się szczególnie w nadchodzącym sezonie sportów zimowych.

Pierwszy miesiąc ochrony ubezpieczeniem jest bezpłatny. Miesięczne składki zaczynają się już od 12,50 zł i są wygodne w opłacie, bo doliczane do rachunku od T‑Mobile. Z oferty mogą skorzystać indywidualni abonamentowi klienci operatora w wieku od 18 do 65 lat, zamieszkali na terenie Polski. Umowę można zawrzeć po uprzednim kontakcie telefonicznym ze strony konsultanta, a ochrona zaczyna się już następnego dnia po rozmowie.

Aby oferować najlepsze rozwiązania i świadczyć profesjonalną pomoc w zakresie ubezpieczeń, T‑Mobile podjął współpracę z uznaną na rynku marką MetLife. Szczegółowe warunki udzielania ochrony w ramach umowy ubezpieczenia, w tym wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności MetLife, znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 1.00
lubie laczenie usług, wiec dobrze, ze mozna brac cos u jednej firmy
2019-01-26 18:37
~andrew
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: