GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Covve dostępne w Polsce dzięki hubraum i T‑Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-11-06 15:29 - czytano: 274 razy - dodaj komentarz
Covve dostępne w Polsce dzięki hubraum i T‑MobileOrganizacja oraz utrzymywanie najistotniejszych relacji jest ogromnym wyzwaniem w dzisiejszych czasach. Co więcej, poleganie na własnej sieci kontaktów stanowi klucz do sukcesu szczególnie w obszarze zarządzania, sprzedaży, marketingu, PR, HR czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Z pomocą przychodzą intuicyjne narzędzia, które mogą pomóc pozostać w kontakcie, oferując między innymi inteligentne przypomnienia czy niestandardowe alerty.
REKLAMA
- Covve został wybrany jako jeden z sześciu startupów w całej Europie do współpracy z Deutsche Telekom i Nokią. Program został zaprojektowany w taki sposób, aby wykorzystać innowacyjne rozwiązania dla startupów z budowaną przez Nokię technologią. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Covve w ich drodze na polski rynek. Ich potencjał jest ogromny, więc cieszymy się, że możemy być częścią sukcesu zespołu – dodaje Jakub Probola, lider hubraum i dyrektor zarządzający Funduszem Inwestycyjnym hubraum.

Covve przekształca staromodną książkę adresową w potężne narzędzie pracy dla każdego, wspierając utrzymywanie relacji i oferując inteligentne przypomnienia i niestandardowe alerty. Pełni funkcję personalnego asystenta oraz systemu do zarządzania kontaktami i leadami biznesowymi. Aplikacja sama ktualizuje kontakty i uzupełnia je o nowe informacje oraz powiadania o newsach z serwisów branżowych, które dotyczą naszych kontaktów. Przypomni także o tym, z kim należy się skontaktować, po rozmowie lub spotkaniu ułatwi zrobienie notatki i zeskanowanie wizytówki. Covve działa jako kompletny system do organizowania kontaktów, zapewniając ich bezpieczeństwo i synchronizację pomiędzy urządzeniami.

- Jesteśmy podekscytowani, że wchodzimy na polski rynek razem z T‑Mobile, hubraum i Nokią. Zostaliśmy już ciepło przyjęci w Polsce, dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować polską wersję Covve i nie możemy się doczekać, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby osób w całym kraju  – powiedział Yiannis Gavrielides, CEO i założyciel Covve.

Angielska wersja aplikacji Covve jest dostępna w ponad 90 krajach. Polscy użytkownicy będą korzystać z wersji polskojęzycznej. Aplikacja dostępna jest dla wszystkich użytkowników urządzeń z Androidem i iOS, do pobrania w sklepach Google Play i App Store.

Bądź w kontakcie z Covve i T‑Mobile
W ramach współpracy z T‑Mobile, Covve wprowadza ofertę pozwalającą na bezpłatne korzystanie z wersji Premium przez 3 miesiące dla wszystkich klientów Operatora. Po tym czasie mogą ponadto uzyskać roczny dostęp do wersji Pro w cenie o 100 zł niższej, czyli za 99,99 zł. Wersja Covve Pro rozszerza możliwości aplikacji o dodatkowe funkcje, takie jak wizualizacja kontaktów, nielimitowane przypomnienia czy pełniejszy dostęp do potencjalnych leadów.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: