GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowatorskie rozwiązania szerokopasmowe od Zyxel na Broadband World Forum 2018

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-11-06 15:19 - czytano: 283 razy - dodaj komentarz
Nowatorskie rozwiązania szerokopasmowe od Zyxel na Broadband World Forum 2018Na tegorocznym Broadband World Forum w Berlinie Zyxel zaprezentował szereg rozwiązań nowej generacji z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji przewodowej i bezprzewodowej o zwiększonej przepustowości. Zyxel Home Cybersecurity to oprogramowanie zapewniające ochronę urządzeń abonenckich Zyxel, a tym samym ochronę wszystkich urządzeń połączonych z siecią domową. Na Forum zaprezentowane zostały jego zaawansowane funkcje, takie jak bezpieczne przeglądanie, filtrowanie treści oraz
REKLAMA
kontrola rodzicielska które w środowisku domowym eliminują zagrożenia z sieci. Rozwiązanie dzięki weryfikacji zagrożeń w chmurze zapewnia ochronę między innymi przed atakami DDoS, złośliwymi reklamami i oprogramowaniem, a także phishingiem i ransomware.

Nowością w portfolio Zyxel jest również gama bezprzewodowych rozwiązań 11ax. Standard ten zapewnia prędkość WiFi od 4 do 8 razy wyższą od dotychczasowej oraz obsługę technologii AI-powered WiFi analytics, która eliminuje zakłócenia i umożliwia operatorom usług zdalne wyszukiwanie i naprawianie usterek.

Wraz z rozwojem technologii rośnie liczba urządzeń oraz aplikacji wymagających coraz szybszego przesyłu danych. Nie można dziś oferować użytkownikom komunikacji na podstawowym poziomie. – komentuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w Zyxel Communications. – Przewidując rosnące potrzeby przepustowości sieci, powinno się zapewniać jak najwyższy standard, aby rozwiązanie było wystarczające nie tylko dziś, ale też w przyszłości – dodaje.

Kolejnym rozwiązaniem zaprezentowanym na Broadband World Forum jest Zyxel 10G PON, najnowsze rozwiązanie typu end-to-end, zaprojektowane do dostarczania usług w technologii 10-gigabitowej. Technologia ta jest szczególnie użyteczna w przypadku usług wymagających większej przepustowości takich jak strumienie 4K, HDTV oraz wirtualna i rozszerzona rzeczywistość. Firma Zyxel zaprezentowała również kompleksowe portfolio rozwiązań LTE do zastosowań wewnętrznych, zewnętrznych oraz mobilnych.

Wydarzenie odbyło się w Berlinie w dniach 23-25 października.
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: