GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

myPhone partnerem Festiwalu Fotografii Mobilnej [+KONKURS]

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-09-12 15:21 - czytano: 1140 razy - komentowano: 3 razy
myPhone partnerem Festiwalu Fotografii Mobilnej [+KONKURS]Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się pierwszy w Polsce Festiwal Fotografii Mobilnej pt. „Yes I’m Mobile”. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu i towarzyszyć mu będą liczne wystawy, prelekcje, warsztaty oraz spacery fotograficzne prowadzone przez profesjonalistów. Impreza zapowiada jako prawdziwa gratka dla wszystkich fanów robienia zdjęć smartfonem i poszukiwaczy ciekawych kadrów. Partnerem Festiwalu została marka myPhone!
REKLAMA
Yes I’m Mobile”
Festiwal Fotografii Mobilnej „Yes I’m Mobile” startuje już 21 września. Agenda wydarzenia jest naszpikowana do granic możliwości, a w planie są m.in. ciekawe warsztaty takie jak: „Kompozycja Flat Lay”, „Mobilna edycja zdjęć w praktyce” czy np. „Mobilny portret artystyczny”. Do tego liczne prelekcje, panele dyskusyjne oraz wernisaże. Wszystko przygotowane przez stowarzyszenie Mobile Photo Trip – grupę promującą ten rodzaj fotografii i organizującą comiesięczne spotkania fotografów mobilnych w Polsce. Całe wydarzenie wspiera myPhone, a jednym z jego głównych punktów będzie spacer fotograficzny z myPhone Prime 18x9 LTE.

– Dzięki rozwojowi technologii oraz aplikacji do edycji i obróbki zdjęć, fotografia mobilna rozwinęła się na tyle, że nie trzeba dziś klasycznego aparatu, a od drogiego sprzętu bardziej cenniejsze są „oko” i umiejętność znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie. Dlatego mówi się dziś, że najlepszy aparat to ten, który ma się przy sobie, a najczęściej to właśnie aparat w smartfonie – tłumaczy Mirosława Bartmańska, Dyrektor marketingu mPTech. – I właśnie w trakcie Festiwalu Fotografii Mobilnej, wraz z organizatorami postaramy się pokazać ciekawe zakątki Wrocławia oraz udowodnić, że nie trzeba posiadać flagowego, drogiego telefonu, aby robić wyjątkowe zdjęcia – dodaje Mirosława Bartmańska.

Spacer z myPhone

Spacer z myPhone zaplanowano na niedzielę 23 września (godz. 9.30-12.00). Jego uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić możliwości modelu myPhone Prime 18x9 LTE - 5,5 calowego modelu z aparatem Sony 13 Mpx, który będzie do dyspozycji na czas trwania warsztatów. Ścieżki spaceru poprowadzą z Nadodrza do Dzielnicy Czterech Wyznań, czyli przez uliczki z piękną zabudową XIX i XX-wiecznych kamienic, skwerów oraz ciekawych obiektów, w tym wspaniałych zabytków architektury sakralnej znajdujących się tuż przy Rynku.

[+KONKURS]
Udział we wszystkich festiwalowych wydarzeniach, także w spacerze z myPhone, jest bezpłatny. Część miejsc została udostępniona dla chętnych w ogólnodostępnych zapisach, a o pozostałe miejsca można będzie powalczyć w konkursie, który już 12 września wystartuje na facebook.com/myPhone.Mobile/. To wyjątkowa okazja nie tylko do zapoznania się z nowym sprzętem myPhone, lecz też do udoskonalenia warsztatu mobilnej fotografii oraz poznania Wrocławia z innej perspektywy.

Festiwal Fotografii Mobilnej odbędzie się w dniach 21-23 września. W jego trakcie zostanie rozstrzygnięty także konkurs fotograficzny w pięciu kategoriach: architektura, krajobraz/natura, fotografia uliczna, portret/autoportret, mobile art. W jury konkursu zasiadają uznani i nagradzani fotografowie mobilni, m.in.: Michał Koralewski, Magda De Jonge Malucha, Marcello Barbusci, Vlaďka Kočvarová, Mariusz Stachowiak i Damian Kostka.

Zapisy na warsztaty i spotkania, które wymagają rejestracji są już otwarte. Więcej na stronie organizatora > www.mobilephototrip.com i na: www.myphone.pl
Źródło: mPTech
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Wpadnę na pewno! :)
2018-09-14 15:23
~zolan
ostatnio myPhone daje dobre aparaty do swoich telefonów, może nawet się wybiorę, w sumie mam niedaleko
2018-09-13 13:10
~spok
Chętnie wybiorę się na ten spacer z myPhonem, zobaczę czy Prime faktycznie tak dobrze się sprawuje :D
2018-09-13 09:15
~Kasia
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: