GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sony Mobile zaprezentowało model Xperia XZ3

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-08-30 15:53 - czytano: 876 razy - dodaj komentarz
Sony Mobile zaprezentowało model Xperia XZ3Sony Mobile Communications zaprezentowało model Xperia XZ3: nowy smartfon z flagowej rodziny, wykonany z użyciem zakrzywionego szkła 3D połączonego z wyświetlaczem OLED. Będzie on stopniowo wprowadzany w różnych krajach i regionach od końca września 2018 r.8. Smartfon Xperia XZ3 wyposażony jest w zgodny z HDR, 6,0-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości QHD+ (2880 x 1440) i proporcjach 18:9.
REKLAMA
Użytkownicy nowego modelu będą oglądać urzekająco piękny obraz, uzyskiwany dzięki technologiom z nagradzanych telewizorów OLED BRAVIA. Zaawansowana technologia X-Reality for mobile umożliwi interpolację obrazu SDR do jakości zbliżonej do HDR, zapewniając wrażenie wysokiej jakości materiałów wideo oglądanych w transmisji strumieniowej. Niezrównana rozrywka będzie również zasługą zwiększonej mocy przednich głośników stereofonicznych oraz systemu dynamicznej wibracji.

Nowością w modelu Xperia XZ3 jest nowy, inteligentny system obsługi o nazwie Side sense. Wykorzystana w nim sztuczna inteligencja umożliwia obsługę jedną ręką, mimo znacznych rozmiarów wyświetlacza. Po dwukrotnym stuknięciu w dowolny brzeg ekranu pojawia się narzędzie do uruchamiania aplikacji. Na podstawie informacji o stylu życia — porze dnia, lokalizacji, częstotliwości użycia — przewiduje ono aplikacje i ustawienia, które użytkownik zechce wybrać, zapewniając do nich łatwy dostęp. Pozwala to wygodnie otwierać aplikacje, robić zdjęcia itp. bez przemieszczania ręki.

Główny aparat zawiera zaawansowany system Sony Motion Eye o efektywnej rozdzielczości 19,2 megapiksela. Po obróceniu do pozycji poziomej nowa, oparta na sztucznej inteligencji funkcja „inteligentnego uruchamiania” błyskawicznie przygotowuje telefon do fotografowania. Dzięki nowemu systemowi obsługi aparat jest bardziej intuicyjny w użyciu. Przedni aparat o efektywnej rozdzielczości jest wyposażony w nowy obiektyw o jasności F1,9 oraz nowy tryb portretów selfie umożliwiający korygowanie kolorystyki karnacji i uzyskanie efektu bokeh w tle.

Smartfon Xperia XZ3 będzie oparty na najnowszym systemie operacyjnym Android 9 Pie i wyposażony w platformę mobilną Qualcomm® Snapdragon 845. Wśród pozostałych cech warto wymienić odporność na wodę i pył, zgodność z systemem ładowania bezprzewodowego Qi i wiele innych.
Źródło: Sony
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: