GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

W T‑Mobile z rodziną wychodzisz dobrze nie tylko na zdjęciu (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-08-30 15:25 - czytano: 860 razy - tylko 1 komentarz
W T‑Mobile z rodziną wychodzisz dobrze nie tylko na zdjęciu (wideo)Zaprezentowana 28 sierpnia br. nowa oferta T‑Mobile - Dla rodziny będzie promowana w ruszającej dziś kampanii reklamowej. Spot telewizyjny podkreśla zalety najbardziej elastycznej oferty abonamentowej dla rodzin na rynku. Oferta T‑Mobile - Dla rodziny, którą promować będzie rozpoczynająca się właśnie kampania reklamowa, w prosty sposób pozwala klientom uzyskiwać rabaty na abonament za kolejne przyłączane do grupy numery, bez ograniczeń czasowych.
REKLAMA
Najnowszy spot reklamowy to ukazana z przymrużeniem oka historia przedstawiająca rodzinne pozowanie do ślubnego zdjęcia do którego dołączają kolejne osoby. Oczywiście na rodzinnej fotografii wszyscy znajdują swoje miejsce, a całą scenkę puentuje z właściwym sobie poczuciem humoru Dorota Wellman.


Nowe spoty reklamowe będą emitowane w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych od dziś, 30 sierpnia. Kampanię w TV uzupełnią działania w Internecie, kanałach social media,  OOH, digital signage, w kinie, radio, jak również  materiały POS. Kreację i spoty TV przygotował Departament Komunikacji Rynkowej T‑Mobile wraz z agencją FCB Bridge2Fun. Spot został wyprodukowany przez studio TANK. Za zakup mediów i działania w Internecie odpowiada dom mediowy Mindshare. Kreacją online zajął się Liquid Thread, zaś kampanią w mediach społecznościowych – Agencja Warszawa. Materiały BTL przygotowała agencja ARC Worldwide.

Rodzina bez limitu w T‑Mobile
Najnowsza oferta T‑Mobile pozwala być z rodziną jeszcze bliżej i czerpać dodatkowe benefity z bycia razem.  Prosty mechanizm zakłada, że przy dwóch kartach SIM w T‑Mobile każdy otrzymuje rabat w wysokości 10 zł brutto (w sumie -20 zł), a dla trzech i kolejnych kart upust wzrasta do 15 zł dla każdej z nich. Nowe kontrakty można dołączać (i odłączać) do konta klienckiego w dowolnym momencie, odpowiednie rabaty naliczają się automatycznie. Rabaty dotyczą ofertT-Mobile-Bez limitu, w ramach której klienci mają do dyspozycji nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane SMSy i MMSy oraz Internet bez limitu danych (10 GB lub 20 GB bez ograniczeń prędkości, potem 1 Mb/s). Ceny wyjściowe abonamentu w ofercie bez telefonu zaczynają się od 50 zł, zaś w ofercie z telefonem – 70 zł.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
ja wolę płacić 25 zł Mobile vikings i nie ograniczać się żadną umową. Oferte dla mnie osobiście mają znacznie lepszą :)
2018-09-10 14:18
~kama
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: