GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kaspersky Lab przystępuje do Enterprise Ethereum Alliance

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-03-19 15:43 - czytano: 536 razy - dodaj komentarz
Kaspersky Lab przystępuje do Enterprise Ethereum AllianceŁańcuch bloków to nie tylko kryptowaluty. W rzeczywistości istnieje ogromny ekosystem zastosowań tej technologii – od elektronicznego głosowania po uczciwy handel. Mając na swym koncie wiele projektów opartych na łańcuchu bloków, które powstały w jego wewnętrznym inkubatorze, Kaspersky Lab przystąpił teraz do największej na świecie inicjatywy związanej z tą technologią — Enterprise Ethereum Alliance.
REKLAMA
Krok ten pozwoli firmie osiągnąć nowy poziom rozwoju w zakresie rozwiązań opartych na technologii blockchain, umożliwiając współpracę z innymi członkami tego stowarzyszenia, wymianę doświadczeń oraz udział w grupach roboczych.

Szum wokół bitcoina sprawia, że ludzie zapominają o całym wachlarzu możliwości, jakie oprócz kryptowalut oferuje nam technologia łańcucha bloków. Należy pamiętać, że to bitcoin potrzebuje technologii blockchain, a nie na odwrót. Wierzymy, że współpraca z członkami Enterprise Ethereum Alliance z różnych sektorów biznesowych pomoże nam w dalszym ciągu rozwijać nasze rozwiązania oparte na łańcuchu bloków i uświadomi szerszym rzeszom korzyści wynikające z technologii blockchain – powiedział Wartan Minasjan, szef działu inwestycji i innowacji, Kaspersky Lab.

Od prawie trzech lat Kaspersky Lab wspiera wewnętrzne i zewnętrzne zespoły w rozwoju nowych pomysłów i technologii w ramach swojego inkubatora biznesowego, łącznie z tymi opartymi na technologii blockchain. Jednym z takich projektów jest Polys, wspierany przejrzystymi kryptoalgorytmami bezpieczny system głosowania online. Oparty na Ethereum, Polys gwarantuje możliwość weryfikacji przez członków sieci poprawności przeprowadzonego głosowania.    

Enterprise Ethereum Alliance skupia firmy z rankingu Fortune 500, odnoszących sukcesy innowatorów technologicznych oraz organizacje badawcze w celu współdzielenia i omawiania implementacji rozwiązań opartych na technologii blockchain. Udział w różnych grupach roboczych oraz współpraca z doświadczonymi graczami na rynku pomoże członkom stowarzyszenia zapewnić bezpieczeństwo w dziedzinie innowacyjnych technologii.  

Informacje o Kaspersky Lab Business Incubator

W 2015 roku Kaspersky Lab stworzył własny inkubator biznesowy — dział wspierający zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne zespoły w rozwoju innowacyjnych pomysłów oraz technologii. Kaspersky Lab Business Incubator jest otwarty dla wczesnych startupów w branżach, w których istotną rolę odgrywa bezpieczeństwo. Inicjatywa pomaga przedsiębiorcom rozwijać ich projekty w bezpiecznym środowisku — wewnątrz firmy — poprzez dostarczanie całej niezbędnej infrastruktury, wiedzy eksperckiej, dostępu do kanałów sprzedaży oraz finansowania. Inkubator to jedna z inicjatyw firmy Kaspersky Lab, której celem jest zachęcanie do innowacji korporacyjnych.

Informacje o Enterprise Ethereum Alliance
EEF to organizacja non profit, ustanowiona w celu tworzenia, promowania i szerokiego wspierania najlepszych praktyk dotyczących technologii opartej na Ethereum, otwartych standardów oraz architektur otwartego źródła. EEA pomaga przekształcić Ethereum w technologię klasy korporacyjnej, zapewniając badania i rozwój w wielu różnych dziedzinach, łącznie z prywatnością, poufnością, skalowalnością oraz bezpieczeństwem. EEA bada również architektury hybrydowe, które obejmują zarówno publiczne sieci Ethereum jak i te wymagające uprawnień, oraz specyficzne dla danej branży grupy robocze warstwy aplikacyjnej. Celem stowarzyszenia EEA jest wspólne opracowywanie otwartych standardów branżowych i wspieranie współpracy pomiędzy członkami.
Źródło: Kaspersky Lab
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: