GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowa oferta Netii czystego internetu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem internautów

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-08-04 17:09 - czytano: 5361 razy - komentowano: 3 razy
Nowa oferta Netii czystego internetu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem internautówNetia poinformowała o bardzo dużym zainteresowaniu internautów wprowadzoną 29 lipca br. nową marką i ofertą Dropss, czyli "czystego internetu" - w bardzo korzystnej cenie (49,90 zł/miesięcznie). Operator równocześnie dziękuje Internautom za zwrócenie uwagi na niejasności dotyczące komunikacji ceny usługi po okresie promocyjnym - w opublikowanym pierwotnie cenniku - mogące wprowadzać w błąd klientów. W związku z tym już 1 sierpnia Netia wprowadziła stosowne zmiany w regulaminie usługi.
REKLAMA
Dropss to pierwsza na polskim rynku tak rewolucyjna oferta usług "czystego internetu" bez żadnych dodatkowych opłat oraz zobowiązań, a skierowana jest do wszystkich klientów indywidualnych korzystających z usług internetu stacjonarnego (na łączach d.Neostrada - Orange Polska) - nic więc dziwnego, że już w ciągu kilku pierwszych dni spotkała się z rosnącym zainteresowaniem jej potencjalnych użytkowników.

- Cieszymy się, że wprowadzona kilka dni temu nasza nowa oferta Dropss spotkała się z tak wieloma pozytywnymi ocenami - zarówno licznych przedstawicieli mediów - jak i tysięcy internautów. –  mówi Michał Zawadzki - Dyrektor Rozwoju Produktów i Oferty w Netii. - Jednocześnie dziękujemy wszystkim internautom za komentarze. Wzięliśmy je pod uwagę i dokonaliśmy modyfikacji cennika, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej czytelny i przejrzysty. Jestem przekonany, że teraz wszyscy nasi klienci będą z zadowoleniem korzystać z przyjaznej im oferty Dropss - zawsze za 49 zł/miesięcznie.

Zgłaszane przez internautów i media niejasności odnośnie ceny oferty Dropss po okresie promocyjnym wynikały z automatycznego zastosowania w pierwotnie opublikowanym regulaminie standardowych zapisów z cenników Netii, które występują w przypadku umów promocyjnych i de facto nie mają zastosowania w przypadku umów bezterminowych.

W przypadku oferty Dropss, klientów Netii obowiązuje umowa bezterminowa bez żadnych dodatkowych zapisów szczegółowych, zatem opłata dla nich jest zawsze stała i wynosi 49,90 zł/miesięcznie.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Wreszcie ktoś zrozumiał, że potencjalni klienci nie są baranami i warto im przedstawić konkretną, przejrzysta ofertę. W neostradzie najwyraźniej tego nie pojmują.
2014-08-06 21:45
~Miron
"Netia wprowadziła stosowne zmiany w regulaminie usługi." Słuchają człowieka więc warto im zaufać, tym bardziej ze spoczko oferte mają
2014-08-08 00:10
~grazka
oferta netii jest dal kilentów orange.... żeby było jasne :) ale i tak oferta warta uwagi
2014-08-17 14:48
~granda
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: