GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

NEC wprowadza bogate portfolio monitorów i projektorów 4K UHD

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-29 18:09 - czytano: 1817 razy - dodaj komentarz
NEC wprowadza bogate portfolio monitorów i projektorów 4K UHD NEC Display Solutions planuje zaoferować w najbliższych miesiącach najszerszy wybór monitorów i projektorów z rozdzielczością 4K Ultra-High Definiton (UHD). Do sprzedaży wprowadzone zostaną zarówno monitory desktopowe, jak i wielkoformatowe, a także innowacyjne projektory laserowe. Tak szerokie spektrum urządzeń 4K UHD umocni NEC na pozycji lidera w zakresie tworzenia zaawansowanych rozwiązań do wyświetlania obrazu.
REKLAMA
NEC
NEC
Zarówno nowy projektor dla dużych audytoriów (PH1201QL o rozdzielczości 4096x2160), jak i monitory wielkoformatowe: 84-calowy MultiSync X841UHD i 98-calowy MultiSync X981UHD o rozdzielczości 3840x2160 dołączą do niedawno wprowadzonego do sprzedaży 24-calowego monitora MultiSync EA244UHD o rozdzielczości 4K UHD.

Natomiast PH1201QL to pierwszy na świecie kompaktowy projektor laserowy 4K. Urządzenie idealnie nadaje się  do profesjonalnych instalacji oraz rentalu, gdzie potrzebny jest duży dystans projekcji, jasny obraz, specjalistyczne funkcje oraz wysoka niezawodność działania. Z kolei monitory wielkoformatowe X841UHD oraz X981UHD zagwarantują niepodzielną uwagę publiczności dzięki wielkości i jakości obrazu.

- Rok 2014 zapisze się w branży wyświetlania obrazu jako rok przełomowy pod względem upowszechnienia się standardu 4K Ultra High Definition. Początkowo rozdzielczość ta promowana była w kinie cyfrowym, ale obecnie NEC wprowadza ją do monitorów biurkowych i wielkoformatowych, jak również do profesjonalnych projektorów instalacyjnych – powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe – Dzięki temu NEC ma wyjątkową okazję do osiągnięcia ogromnej przewagi na rynku w dobie 4K UHD. Obecnie możemy zaoferować szerokie portfolio produktów i rozwiązań, poczynając od  mniejszych monitorów biurkowych po monitory wielkoformatowe, a kończąc na wydajnych projektorach laserowych.

Projektor PH1201QL, dzięki swojemu hybrydowemu źródłu światła z niebieskim laserem, oferuje jasność do 12 000 ANSI Lumenów i aż 20 000 godzin pracy bez konieczności konserwacji. Sprawia to, że idealnie nadaje się do instalacji scenicznych i rentalowych, jak również do pomieszczeń kontrolnych, uniwersytetów, sal kongresowych i muzeów. W podobny sposób wielkoformatowe monitory wykorzystują panele IPS do wyświetlania obrazu o wysokim stopniu realizmu i zapewniają kompletny zestaw do wszystkich rodzajów wymagających zastosowań profesjonalnych - włącznie  z pomieszczeniami kontrolnymi, post-produkcją, aplikacjami CAD/CAM, zastosowaniami medycznymi i kontentem Digital Signage, wyświetlającym postać ludzką w naturalnej wielkości.

Wszystkie urządzenia NEC z rozdzielczością 4K UHD dysponują innowacyjnymi funkcjami i są zbudowane z wysokiej jakości komponentów. Posiadają złącza HDMI i DisplayPort, jak również możliwość pracy w sieci, a ponadto są kompatybilne z komputerowymi modułami rozszerzeń Slot-In PC w standardzie OPS.

Połączenie energooszczędnych podzespołów, większej ilości plastiku pochodzącego z odzysku oraz produkcji bez wykorzystania szkodliwych materiałów, a także funkcje i czujniki oszczędzające energię, gwarantują że wszystkie produkty 4K UHD są zgodne z proekologiczną filozofią NEC Green Vision będąc tak przyjazne środowisku, jak to tylko możliwe.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących oferty NEC w zakresie 4K UHD należy odwiedzić stronę: www.4kuhd-nec.com

Dostępność
Projektor laserowy NEC PH1201QL 4K oraz monitor wielkoformatowy NEC MultiSync X841UHD będą dostępne od listopada 2014, natomiast monitor wielkoformatowy NEC MultiSync X981UHD pojawi się na rynku w lutym 2015.
Źródło: NEC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: