GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowy smartfon Kazam TV 4.5 z DVB-T

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-28 18:05 - czytano: 1553 razy - dodaj komentarz
Nowy smartfon Kazam TV 4.5 z DVB-TFirma Kazam wprowadza na rynek smartfon z wbudowanym tunerem DVB-T pozwalającym na oglądanie naziemnej telewizji cyfrowej. Smartfon wyposażono także w aparat 5 Mpx, czterordzeniowy procesor, funkcję Dual SIM oraz ekran 4.5" z matrycą IPS. KAZAM TV 4.5 polecany jest szczególnie pasjonatom programów nadawanych przez ogólnodostępne i bezpłatne stacje TV oraz tym, którzy chcą mieć możliwość zobaczenia swojego ulubionego programu zawsze i wszędzie, w rozmaitych sytuacjach
REKLAMA
KazamTV 4.5
Kazam
Telewizję można oglądać bez przeszkód w miejscach, gdzie dostępny jest sygnał telewizyjny, czyli praktycznie na terenie całego kraju. Jakość odbieranego obrazu zależy od odległości od nadajnika i ukształtowania terenu. Dla zapewnienia najlepszej jakości odbioru sygnału, telefon wyposażono w wysuwaną antenę teleskopową. Pojemna bateria 1800 mAh pozwala na oglądanie telewizji nawet do 3 godzin bez konieczności ładowania telefonu. Chcąc dłużej oglądać telewizję, można w trakcie oglądania podłączyć go do ładowarki lub zewnętrznej baterii typu "power bank".

KAZAM TV 4.5

Kazam TV 4.5 jest wspierany przez czterordzeniowy procesor 1.3 GHz, zapewniający urządzeniu wysoką wydajność przy jednoczesnym obniżeniu poboru mocy. Dzięki temu smartfon sprawdza się jako urządzenie multifunkcyjne, bez utraty jakości oraz wydajności wykonywania poszczególnych zadań.

Urządzenie zostało wyposażone w 5 Mpx aparat główny z auto-fokusem, co zapewnia precyzję oraz odwzorowanie detali przy wykonywaniu zdjęć. Dodatkowo, aparat został wzbogacony w funkcję HDR, która odpowiada za poprawę doświetlenia, czego efektem jest wysoka jakość zdjęć. Amatorzy fotografii będą w stanie samodzielnie uchwycić wybrane momenty, z możliwością precyzyjnego odwzorowania najdrobniejszych szczegółów. KAZAM TV 4.5 wyposażony jest w ekran 4.5" o rozdzielczości 480x854 z matrycą IPS, która zapewnia większe kąty widzenia i szeroką paletę żywych barw. Ułatwia to wspólne oglądanie telewizji przez grupę osób bez konieczności patrzenia jedynie na wprost ekranu.

Dwa gniazda kart SIM - normalne i micro, pozwalają użytkownikowi na łączenie pracy z życiem prywatnym, bez uszczerbku dla żadnej z tych sfer. Obie karty mogą pracować jednocześnie. Istnieje możliwość rozszerzenia pamięci urządzenia o 32GB po włożeniu karty microSD. Dzięki temu najważniejsze pliki, czy zdjęcia mogą być zawsze w zasięgu ręki.

Kazam TV 4.5 będzie dostępny na rynku polskim w drugiej połowie sierpnia 2014 roku.

Sugerowana cena detaliczna: 599 zł.
Źródło: Kazam
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: