GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Włochy w IPFON za 1 grosza

Dodał: AK - opublikowano: 2007-09-06 12:12 - czytano: 655 razy - dodaj komentarz
Najbliższa niedziela 9 września to podwójne emocje: Robert Kubica na włoskim torze Monza oraz promocja w IPFON na połączenia z Włochami za 1 grosza.
REKLAMA
Tor Formuły 1 we Włoszech jest dla Roberta Kubicy wyjątkowo szczęśliwy – rok temu po raz pierwszy w swoim życiu stanął tam na podium, zajmując trzecie miejsce w wyścigu. Nasz polski kierowca będzie chciał powtórzyć swój świetny wynik sprzed roku, a kibice z Polski także mają nadzieję zobaczyć Kubicę na podium, w czym będą mu mocno dopingować.

Na Grand Prix Włoch, operator telefonii internetowej IPFON przygotował kolejną odsłonę groszowej promocji. W dniu wyścigu Formuły 1 we Włoszech, połączenia z sieci IPFON na włoskie numery stacjonarne będą w cenie 1 grosza netto za minutę (normalna stawka na te połączenia to 9 groszy netto). Szacunkowe dane statystyczne mówią o 100 tys. osób polskiego pochodzenia, mieszkających na stałe lub tymczasowo we Włoszech. Dla wielu z użytkowników IPFON, groszowa promocja jest świetną okazją do tanich rozmów z krewnymi i znajomymi przebywającymi we Włoszech, a przede wszystkim do dzielenia się wrażeniami z udziału Roberta Kubicy w wyścigu o Grand Prix Włoch.

Promocja na połączenia do Włoch za 1 grosza to kolejna odsłona akcji IPFON, związanej z wyścigami Formuły 1 i udziałem w nich Roberta Kubicy. Po Włoszech, kolejne Grand Prix Formuły 1 odbędzie się 16 września w Belgii. W tym dniu rozmowy z sieci IPFON na numery stacjonarne do tego kraju także będą w cenie 1 grosza netto za minutę połączenia (normalna opłata to 9 groszy netto za minutę).

Aby zostać użytkownikiem IPFON, trzeba mieć stały dostęp do sieci Internet i zarejestrować się na stronie internetowej operatora (www.ipfon.pl). Każdy otrzyma za darmo numer telefonu oraz 10 minut na połączenia stacjonarne i może już korzystać z usług IPFON. Jeśli ktoś nie chce dzwonić za pomocą programu komputerowego, może zaopatrzyć się w specjalną, niewielką bramkę VoIP, do której podłączyć trzeba dowolny aparat telefoniczny. Użytkownik IPFON nie płaci abonamentu, a jedynie niewielkie opłaty za połączenia przy sekundowym naliczaniu: 9 groszy brutto za minutę połączenia na numery stacjonarne w Polsce i od 11 groszy za granicę.

IPFON istnieje już 2 lata i w tym czasie zdobył wiodącą pozycję na rynku telefonii internetowej w Polsce. Popularność IPFON jest wynikiem m.in. wysokiej jakości połączeń i największej na rynku oferty usług dodanych (m.in. fax2email, email2fax, połączenia konferencyjne, IVR, numery wewnętrzne). W ciągu ostatniego roku IPFON prawie trzykrotnie zwiększył liczbę obsługiwanych użytkowników i wydzwanianych przez nich minut. Operator udostępnia swoje usługi bez abonamentu i zbędnych formalności wraz z numerami z 41 polskich stref numeracyjnych. Więcej informacji o IPFON i aktualnych promocjach można znaleźć na stronie operatora: http://www.ipfon.pl.

Źródło: IPfon
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: