GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Dzwoneczek w mPunkcie

Dodał: TK - opublikowano: 2004-02-11 17:51 - czytano: 5080 razy - komentowano: 4 razy
Od lutego rozmowy telefoniczne są tańsze dzięki telekartom Dzwoneczek, dostępnym w salonach mPunktu - partnera Plus GSM. Telekartę Dzwoneczek stworzono z myślą o klientach indywidualnych, którzy korzystają z połączeń międzynarodowych. Karta umożliwia rozmowy po zdecydowanie niższych cenach niż dotychczasowe tradycyjne połączenia.
REKLAMA

Dzwoneczek to karta typu prepaid, co oznacza, że w momencie zakupu karty, jej nabywca staje się posiadaczem unikalnego numeru PIN ukrytego pod zdrapką o wartości nominału danej karty (równowartość określonej ilości minut rozmowy). Telekarty dostępne są w trzech nominałach: 10 PLN, 25 PLN i 50 PLN.

Żeby zadzwonić za pomocą Dzwoneczka, wystarczy skorzystać z dowolnego aparatu telefonicznego, posiadającego opcję wybierania tonowego. Może to być zarówno zwykły telefon stacjonarny, telefon komórkowy, a nawet budka telefoniczna. Aby wykonać połączenie międzynarodowe, należy zadzwonić na numer dostępowy, podany na karcie i postępować zgodnie ze wskazówkami operatora: wprowadzić numer PIN, a następnie numer, z którym posiadacz karty chce się połączyć.

Dzwoneczek gwarantuje swoim użytkownikom szereg korzyści. Podstawową zaletą karty jest znaczne obniżenie kosztów połączenia. Dla przykładu: całkowity koszt 100-minutowego połączenia z Dzwoneczkiem do USA, pomiędzy godziną 23.00 a 9.00 rano kosztuje 42 PLN. Taka sama rozmowa w TPSA kosztowałaby 244 PLN. Jak łatwo policzyć, w tym konkretnym przypadku Dzwoneczek pozwala zaoszczędzić ponad 200 PLN

Korzystanie z Dzwoneczka pozwala zdecydowanie obniżyć wysokość rachunków telefonicznych - nawet do 91% w porównaniu z połączeniami tradycyjnymi. Ponadto dzwoniący nie musi ponosić żadnych kosztów związanych z wykupieniem abonamentu i przez cały czas ma pełną kontrolę nad ponoszonymi wydatkami.

Dla klientów na Mazowszu wprowadzony został nowy rodzaj karty - Dzwoneczek Prefiks 1051. Jest to pierwsza tego typu usługa na polskim rynku telekomunikacyjnym, która umożliwia korzystanie z prefiksu (NDS 1051) w formie prepaid. Usługa Dzwoneczek Prefiks 1051 to tanie połączenia międzymiastowe, międzynarodowe i z polskimi komórkami. Dzięki nowej karcie każdy posiadacz telefonu domowego TP SA może korzystać z najtańszego prefiksu w Polsce bez konieczności podpisywania umowy, płacenia rachunków i abonamentu. Dla przykładu : z karty za 10 zł można wykonać 43-minutowe połączenie do USA i krajów UE lub 90-minutowe połączenie międzymiastowe.

Źródło: mPunkt
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
zaczynam wątpi w ich rzetelnośc, od końca września reklamuje swoją karte z której nie mogę się połączyc DZWONECZEK obicuje awarie usunąc i powiadomic mnie w ciągu dwóch dni roboczych i nic do dzisiaj a ja wciąż czekam i licze, że zadzwonią i odblokują mi karte za którą przeciesz zapłaciłam, a dzwonic nie mogę
2005-10-18 12:45
~zuzia
Moniko, a na jakiej podstawie twierdzisz iż oszukują? Proszę podaj konkrety, bo na razie to zwykłe pomówienia
2005-07-11 22:29
~Marcin
NIE POLECAM zgadzam sie z poprzednikiem oszukują i nie można wykonać wielu połączeń
2005-06-28 12:41
~Monika
Dzwoneczek? NIE POLECAM. Regulamin oszukańczy. Brak dobrego kontaktu w razie problemów. Lepsze są karty Telepin, czy Świat.
2004-07-15 15:54
~Piotr
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: