GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Serwis ingbank.pl dostępny w technologii RWD

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-18 16:20 - czytano: 491 razy - dodaj komentarz
Serwis ingbank.pl dostępny w technologii RWDResponsive Web Design (RWD) to technologia budowania stron internetowych, dzięki której treści dostosowują się do ekranów różnych urządzeń. Takie rozwiązanie jest dostępne dla użytkowników strony internetowej ING Banku Śląskiego. Dla większej wygody użytkowników serwis internetowy ING Banku Śląskiego jest teraz dostępny i czytelny na każdym urządzeniu – smartfonie, notebooku, tablecie, komputerze, a nawet telewizorze.
REKLAMA
- Projektując serwis www.ingbank.pl, braliśmy pod uwagę wyniki badań dotyczące zachowań użytkowników różnych urządzeń oraz korzystaliśmy z najlepszych rozwiązań w zakresie projektowania stron www. Z myślą o klientach i ich przyzwyczajeniach, staraliśmy się nie wprowadzać zbyt wielu zmian w strukturze serwisu – powiedział Szymon Mitoraj, dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej, Mobilnej i Zarządzania Procesami.

- Jednocześnie staraliśmy się, aby dotychczasowi użytkownicy serwisu ingbank.pl mogli swobodnie się po nim poruszać. Nawigacja i treści pozostały takie same, uproszczono jedynie sposób ich prezentowania na urządzeniach różnej wielkości. Nasi klienci nie muszą uczyć się serwisu na nowo – a to dla nich duża wygoda – dodał Szymon Mitoraj.

Dla większej wygody użytkowników serwis internetowy ING Banku Śląskiego jest teraz dostępny i czytelny na każdym urządzeniu – smartfonie, notebooku, tablecie, komputerze, a nawet telewizorze. Technologia RWD umożliwia nie tylko przeskalowanie strony internetowej, ale także dostosowanie sposobu prezentacji treści do możliwości i potrzeb użytkownika danego urządzenia. W pierwszej kolejności bank udostępnił w technologii RWD sekcję dla klientów detalicznych. Kolejne zmiany już wkrótce.

Serwis został opracowany przy współpracy z firmą e-point.
Źródło: ING
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: