GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Pomoc Mierzona Kilometrami z Dorotą Gardias

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-17 18:24 - czytano: 661 razy - dodaj komentarz
Pomoc Mierzona Kilometrami z Dorotą GardiasAktywnie od piątku do niedzieli – w najbliższy weekend (18-20.07.2014) Pomoc Mierzona Kilometrami obierze kierunek na zachodnio-pomorskie i zawita do Szczecinka. Na plaży miejskiej powstanie specjalna strefa PMK, w której Dorota Gardias, ambasadorka akcji, będzie motywować do aktywnego pomagania. Każdy kto spaceruje, jeździ na rowerze lub rolkach będzie mógł się wykazać i wesprzeć osiągnięcie trzeciego wyzwania kilometrowego akcji!
REKLAMA
Sprawa jest prosta – drużyna PMK zainspiruje Szczecinek do aktywnego wypoczynku, Dorota Gardias zagwarantuje doskonałą pogodę, a mieszkańcy miasta w konkurencji „Sztafeta Miast” po prostu pobiją rekord w zbieraniu kilometrów.

W najbliższy weekend akcja Pomoc Mierzona Kilometrami zawita do Szczecinka. Od piątku 18 lipca do niedzieli 20 lipca na plaży miejskiej zostanie stworzona specjalna strefa T-Mobile, której głównym celem będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu – aktywnym pomaganiem na rzecz niepełnosprawnych ruchowo dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.

W strefie T-Mobile mieszkańcy Szczecinka będą mogli wykazać się formą w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków stacjonarnych, jak również spotkać się z ambasadorką akcji PMK - dziennikarką Dorotą Gardias,  która już drugi rok wspiera akcję i na swoim koncie ma znakomite wyniki w aktywnym pomaganiu na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Dorota Gardias uwielbia wyzwania, więc jeśli sport, to tylko ekstremalny. Dziennikarka kocha jazdę szybkimi samochodami i skoki ze spadochronem, gdyż dzięki tym aktywnościom wygrywa walkę z własnym strachem. W strefie T-Mobile opowie o swoim sposobie na bycie w pełni formy i miejmy nadzieję zagwarantuje również wspaniałą pogodę dla uczestników akcji!

Dodatkowo na odwiedzających strefę czekają atrakcyjne letnie i sportowe upominki od T-Mobile i partnera akcji Sony. Na miejscu będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce T-Mobile lub w strefie  Sony Xperia Z2.  

Warto podkreślić, że wszystkie zebrane w Szczecinku kilometry wesprą osiągnięcie trzeciego z ośmiu etapów jakie T-Mobile stawia przed uczestnikami akcji Pomoc Mierzona Kilometrami tj. pokonania do 26 lipca 35 milionów kilometrów. Jeśli trzeci etap zostanie ukończony sukcesem to dzięki T-Mobile kolejne 90 tysięcy złotych trafi na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Dodatkowo zebrane kilometry wezmą udział w konkurencji „Sztafeta Miast”, która odbywa się w każdej miejscowości odwiedzanej przez akcję.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: