GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wielkie testowanie GALAXY Tab S w strefie Laboratorium Tab S

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-17 18:18 - czytano: 3233 razy - dodaj komentarz
Wielkie testowanie GALAXY Tab S w strefie Laboratorium Tab SZ okazji rozpoczęcia sprzedaży tabletu GALAXY Tab S w Polsce, firma Samsung Electronics przygotowała wydarzenie, podczas którego będzie można wypożyczyć, przetestować i samodzielnie wypróbować możliwości nowego produktu. W najbliższy weekend w CH Arkadia rusza strefa Laboratorium Tab S. W drugiej połowie lipca do polskich sklepów trafi nowy tablet Samsung GALAXY Tab S. Premierze towarzyszyć będzie specjalna strefa, w której chętni będą mieli okazję sprawdzenia parametrów
REKLAMA
GALAXY Tab S
Samsung
wyglądu czy funkcji urządzenia. Strefa wspierana będzie przez specjalnych pomocników – szalonych naukowców, którzy wcielą się w rolę ekspertów i zaprezentują potencjał Tab S.

Wydarzenie będzie prawdziwą gratką dla wielbicieli nowinek i gadżetów technologicznych. Oprócz parametrów technicznych GALAXY Tab S, przedstawione zostaną także nietypowe funkcje i aplikacje tabletu, a goście będą mieli okazję przekonać się ile gazet czy e-booków może pomieścić jedno mobilne urządzenie. Każda osoba, która weźmie udział w testowaniu produktu, otrzyma upominek. Dodatkowo, na uczestników wszystkich testów, którzy zgromadzą najwyższą ilość punktów w przygotowanych konkurencjach, czekają specjalne nagrody.

W Laboratorium Tab S nie zabraknie również miejsca do zabawy dla najmłodszych. W specjalnie wydzielonej dodatkowej strefie prezentowane będą aplikacje i gry przygotowane z myślą o dzieciach.

Dzięki możliwości zwrotu zakupionego GALAXY Tab S w ciągu 14 dni, klienci będą mieli okazję wypożyczyć z Samsung Brand Store i samodzielnie przetestować urządzenie. Jeśli nie spełni ich oczekiwań, będą oni mogli zwrócić sprzęt, a jego wartość zostanie zwrócona. W przypadku, kiedy po dwóch tygodniach zdecydujemy się na zatrzymanie zakupionego sprzętu, jako prezent dostaniemy etui do Tab S. Istnieje również inna możliwość otrzymania darmowego etui. Każdy, kto zakupi nowy tablet i umieści przygotowaną przez siebie recenzję na stornie internetowej marki, będzie mógł odebrać prezent w salonie firmowym Samsung. Promocja potrwa do końca lipca.

Laboratorium Tab S odbędzie się dniach 18-19 lipca w sąsiedztwie Samsung Brand Store w warszawskim CH Arkadia.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: