GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Blisko 225 tys. klientów T-Mobile oglądało transmisje TVP z mundialu na urządzeniach mobilnych

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-15 17:24 - czytano: 743 razy - dodaj komentarz
Blisko 225 tys. klientów T-Mobile oglądało transmisje TVP z mundialu na urządzeniach mobilnych Blisko 225 tys. klientów T-Mobile przynajmniej raz zalogowało się do serwisu TVP Stream i obejrzało mecze Mistrzostw Świata lub materiały dodatkowe. To nie koniec współpracy: czas na mecze Legii w kwalifikacjach Ligi Mistrzów i kolejne projekty! Rekord w liczbie odwiedzin aplikacji padł 19 czerwca, wówczas aż 32 tys. 300 kibiców za pośrednictwem TVP Stream w T-Mobile oglądało mecze: Kolumbia – Wybrzeże Kości Słoniowej; Urugwaj – Anglia oraz Japonia – Grecja.
REKLAMA
Sam emocjonujący finał pomiędzy Niemcami a Argentyną obejrzało 22 tys. 835 osób.

- Wnikliwie obserwujemy i analizujemy zmiany, które zachodzą w sposobie, w jaki Polacy oglądają telewizję. Coraz częściej zdarza się, że to nie telewizor jest głównym odbiornikiem sygnału TV – jego rolę w gospodarstwie domowym przejmują tablety, smartfony czy też notebooki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników postanowiliśmy połączyć multimedialną aplikację TVP Stream z naszą nową ofertą JUMP! i zaoferować im bezpłatny streaming rozgrywek o Puchar Świata – powiedział Grzegorz Bors, Członek Zarządu T-Mobile, Dyrektor ds. Rynku Prywatnego.

Z badania przeprowadzonego w maju 2014 r. przez Pentagon Research wynika, że ze smartfonów i tabletów korzystamy praktycznie wszędzie - w pracy, w komunikacji miejskiej. Nie rozstajemy się z nimi nawet w domu, mimo że tam do dyspozycji mamy duży ekran telewizora.

- Cieszy nas zainteresowanie jednego z największych operatorów w Polsce transmisjami sportowymi TVP, które generują w tym roku rekordowe zainteresowanie nie tylko na antenie ale i w nowych mediach – dodaje Marian Kubalica, zastępca dyrektora TVP Sport. - Współpraca z T-Mobile dala nam potężne wsparcie technologiczne oraz promocyjne.  Aplikacja TVP Stream z transmisjami TVP Sport znajdowała się na szczycie rankingów pobrań. Ciekawie zapowiadają się dalsze wspólne przedsięwzięcia mobilne.

Dzięki T-Mobile JUMP! piłkarskie emocje związane z mundialem w Brazylii były zawsze na wyciągniecie ręki. Użytkownicy taryf JUMP!, poza dostępem do szybkiego internetu LTE, otrzymali możliwość oglądania na żywo meczów z Brazylii bez dodatkowych opłat – ani za korzystanie z aplikacji, ani za transfer danych. Co więcej, aplikacja TVP Stream oferowała również dostęp do specjalnych materiałów reporterskich zza kulis turnieju w Brazylii.

Już w najbliższych dniach posiadacze taryfy JUMP, również bez wykorzystywania danych z pakietów, będą mogli obejrzeć mecze drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów rozgrywane przez Legię Warszawa z mistrzem Irlandii St Patrick’s. Mecze rozegrane będą 16 i 23 lipca.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: