GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Pakiety z TV: w Netii tańsze od UPC nawet o 54 zł miesięcznie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-15 17:20 - czytano: 2041 razy - dodaj komentarz
Pakiety z TV: w Netii tańsze od UPC nawet o 54 zł miesięcznieTelewizja z internetem w Netii jest tańsza nawet o 54 zł miesięcznie w porównaniu z podobną ofertą UPC Polska. W odniesieniu do oferty konkurencji, w zależności od zainteresowań, dany użytkownik może zaoszczędzić w Netii rocznie od ponad 250 do 650 złotych. Na specjalnej stronie internetowej Netia porównała swoją ofertę Telewizji Osobistej z ofertą telewizyjną dostępną u operatora telewizji kablowej UPC Polska.
REKLAMA
Zestawiając kilka wybranych pakietów tematycznych Netii, odpowiadających zainteresowaniom różnych grup widzów (np. kanały dla dzieci, fanów sportu, miłośników kina, wiedzy i odkryć) z ofertą telewizyjną konkurencji, która zawiera podobną ofertę programową, Netia pokazała, że wybierając jej usługi można zapłacić nawet o 54 zł miesięcznie mniej niż w UPC.

Fani sportu mogą skorzystać z oferty telewizyjnej Netii, zawierającej pakiet Sport i Emocje z 13 kanałami sportowymi (z czego 7 w jakości HD), pakiet Canal+ z kanałem Canal+ Sport HD oraz pakiet Na start (który jest stałym elementem każdej oferty Telewizji Osobistej Netii). Miesięczny koszt usługi, wraz z internetem FOTON (do 50 lub 100 Mb/s) wynosi 110 zł. To taniej aż o 54 zł miesięcznie, w porównaniu do podobnej oferty sportowej, dostępnej w UPC (razem z internetem 60 Mb/s).

Miłośnicy kina, których interesują głównie kanały emitujące filmy i seriale, mogą skorzystać z oferty telewizyjnej Netii, obejmującej pakiety tematyczne: Kino, Filmbox i HBO, liczące łącznie 19 kanałów filmowych (z czego 11 w HD), oraz pakiet Na start. Cena za taką ofertę, razem z internetem FOTON to 115 zł miesięcznie, czyli o 45 zł miesięcznie taniej niż podobna oferta filmów i seriali dostępna w UPC (razem z internetem 60 Mb/s).

Ciekawych świata, odkrywców, fanów przyrody i podróży powinna zainteresować oferta Netii za 91 zł miesięcznie (razem z internetem FOTON), która jest tańsza od podobnej oferty UPC o 23 zł miesięcznie. Oferta obejmuje pakiety: Wiedza i Odkrycia z 10 kanałami tematycznymi (6 w jakości HD), Natura (5 kanałów, z czego 3 w HD), Ze Świata (10 kanałów), Wiadomości (17 kanałów informacyjnych polskich i zagranicznych) oraz pakiet Na start.

Oferta Telewizji Osobistej Netii - w przeciwieństwie do standardowych ofert płatnej telewizji dostępnych na rynku - daje użytkownikom bardzo dużą dowolność kształtowania swojej oferty kanałów TV. W ofercie dostępnych jest łącznie 178 kanałów w cyfrowej jakości, w tym aż 58 w HD, łącznie z kanałami premium tj.: HGO i Canal+. W przeciwieństwie do innych ofert płatnej telewizji, w Netii nie trzeba kupować drogich pakietów, żeby oglądać kilka ulubionych kanałów. Do wyboru jest aż 16 pakietów tematycznych w cenie od kilku do kilkunastu złotych, które można dowolnie łączyć. Kolejną zaletą TV Netii jest nowoczesny dekoder, odtwarzacz multimedialny Netia Player, dzięki któremu na ekranie telewizora klient ma dostęp do takich serwisów jak: HGO GO, Kinoplex, Filmbox, Ipla, tvn player, TVP Sport, tvn meteo, YouTube, Tuba.fm, ABC VOD, Erowizja, Facebook.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: