GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Asus: Polacy coraz częściej kupują w Internecie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-15 17:02 - czytano: 544 razy - dodaj komentarz
Asus: Polacy coraz częściej kupują w Internecie Urządzenia i aplikacje mobilne stają się coraz bardziej popularne, także pod kątem zakupów. Smartfon lub tablet posiada już 44% Polaków. Odpowiedzią na to jest szybko powiększająca sie oferta usług mobilnych – także od polskich dostawców. Popularność urządzeń mobilnych wśród Polaków rośnie już od dłuższego czasu, jednak ich użyteczność w kontekście zakupów przez Internet od niedawna.
REKLAMA
Polski użytkownik, szczególnie młody, nie ogranicza się już do pobierania aplikacji, przeglądania Internetu czy grania w gry. Coraz częściej wykorzystuje kanał mobilny właśnie do zakupów przez Internet. Blisko 1,5 miliona Polaków przyznaje, że przynajmniej raz w życiu robiło zakupy korzystając z tabletu lub smartfona. W najbliższych miesiącach i latach ta tendencja będzie dynamicznie rosła.

Rosnąca popularność Internetowych zakupów niesie także szereg nowych możliwości dla sprzedawców i dostawców oprogramowania. Oprócz coraz bardziej intuicyjnych aplikacji zakupowych, sprzedawcy mają o wiele szersze pole związane z dostarczaniem zindywidualizowanej oferty. W efekcie, potencjalny klient może otrzymywać jedynie te treści, które pozostają w kręgu jego zainteresowań. Nie bez znaczenia pozostaje także szybkość z jaką taka oferta do niego dociera. Niezwykle szybki rozwój coraz bogatszej oferty takich rozwiązań jest szczególnie zauważalny w 2014 roku.

- Polscy użytkownicy urządzeń mobilnych stają się coraz bardziej świadomi i wymagający. Coraz częściej też wykorzystują je do robienia zakupów przez Internet. To dobry trend, który świadczy o tym, że doganiamy światową czołówkę. Tak dynamicznie rosnąca popularność zakupów w sieci to także pole do popisu dla przedsiębiorców, którzy chcąc utrzymać się na rynku muszą proponować nowe rozwiązania sprzedażowe. Dzięki temu w ostatnim czasie powstało wiele pomysłowych i użytecznych aplikacji mobilnych – powiedział Sławomir Stanik, i Country Manager, ASUS Polska.

Wśród urządzeń mobilnych ASUS, najpopularniejszymi obecnie są FonePady, które łączą w sobie funkcje smartfona i tabletu. Ich wielofunkcyjność zapewnia wygodę noszenia przy sobie tylko jednego urządzenia. Jest to np. ASUS FonePad 7 (ME175CG) – tablet z wbudowaną funkcją telefonu i obsługą sieci 3G i wysokiej jakości wyświetlaczem HD z technologią IPS. Mocny procesor Intel Atom zapewni szybkie przeglądanie stron internetowych lub aplikacji mobilnych – także tych zakupowych.  
Źródło: Asus
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: