GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Szybka jak nigdy, precyzyjna jak zawsze! AutoMapa iOS 5 już w AppStore

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-15 16:58 - czytano: 373 razy - dodaj komentarz
Szybka jak nigdy, precyzyjna jak zawsze! AutoMapa iOS 5 już w AppStoreNiebywale płynna grafika dzięki OpenGL, możliwość zarządzania Użytecznymi Punktami dzięki Miplo.pl i najnowsze mapy Polski i Europy. AutoMapa iOS 5 dostępna w AppStore! Najnowsza AutoMapa 5 dla iOS to przede wszystkim niesamowite przyspieszenie grafiki! W ułamku sekundy można płynnie przesunąć, obrócić i pochylić mapę. Dzięki zastosowaniu technologii OpenGL animacje są niezwykle płynne przy jednoczesnym zachowaniu bogactwa danych, takich jak budynki 3D, rzeki, jeziora
REKLAMA
czy tereny zielone.

AutoMapa iOS 5.0 to również wszystkie funkcje serwisu Miplo.pl! Blisko 650 tys. Użytecznych Punktów opracowanych przez społeczność zrzeszoną wokół AutoMapy może być teraz synchronizowane, dodawane i grupowane dokładnie według własnych preferencji!

- Nowa wersja AutoMapy dla systemu iOS to zupełnie nowe doznania dla użytkowników. Niezwykle płynna grafika pozwala bawić się mapą i błyskawicznie odnajdywać szukane miejsca, a jeszcze czytelniejszy interfejs łączy bogactwo informacji z prostotą obsługi - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Wraz z nową wersją użytkownicy otrzymali również mapy 1406 będące najaktualniejszym obrazem sytuacji drogowej. Wspólnie z systemem AutoMapa/ Targeo Traffic pozwalają one pokonać korki i sprawnie dotrzeć do celu podróży Zawierają m.in pierwszy odcinek Trasy Średnicowej w Toruniu, nową organizację ruchu w Kłodawie i Jeleniej Górze a także nowe obwodnice Radomska, Uciechowa i Sieniawki. Zaktualizowany został również pikietaż na nowych odcinkach dróg krajowych oraz punkty adresowe.

Mapy wykorzystywane w AutoMapie i serwisie Targeo.pl są opracowywane w taki sposób, aby łączyć pewność działania map off-line z zaletami rozwiązań on-line. Znalazły się w nich odcinki dróg, które zostaną uruchomione w najbliższej przyszłości, a ich odblokowanie i udostępnienie użytkownikom nastąpi poprzez technologię LiveDrive! Wśród nich jest m.in nowy most na Wiśle w Połańcu wraz z drogami dojazdowymi, II etap obwodnicy Jastrzębia-Zdroju, obwodnica Gościna, kolejny etap śródmiejskiej obwodnicy Koszalina, kolejny fragment Drogowej Trasy Średnicowej, południowo-wschodnia obwodnica Przemyśla oraz odcinek trasy S5 Kaczkowo - Korzeńsko

AutoMapa 5 dla systemu iOS dostępna jest w App Store. Starter aplikacji, kosztujący 0,89 Euro pozwala na 7 dniowe skorzystanie ze wszystkich funkcji programu. Po tym czasie użytkownicy mogą wybrać jedną z atrakcyjnych ofert cenowych:

AutoMapa Polska dla iOS
 • Licencja 7 dniowa: 2,69 Euro
 • Licencja 90 dniowa: 9,99 Euro
 • Licencja 366 dniowa: 23,99 Euro
AutoMapa Europe dla iOS
 • Licencja 7 dniowa: 4,99 Euro
 • Licencja 90 dniowa: 16,99 Euro
 • Licencja 366 dniowa: 39,99 Euro
AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie docinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.

Źródło: AutoMapa
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: