GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

PLUS: Generalny Sponsor FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-04 15:57 - czytano: 2180 razy - dodaj komentarz
PLUS: Generalny Sponsor FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014Plus został Generalnym Sponsorem FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014, drugiej najważniejszej imprezy w historii, jaka odbędzie się w naszym kraju. Plus został Generalnym Sponsorem najważniejszej siatkarskiej imprezy na świecie. Jest to jednocześnie najważniejsza – obok minionych piłkarskich mistrzostw Europy – impreza sportowa, jaka odbędzie się w Polsce. Dzięki zaangażowaniu Plusa polscy kibice będą mogli bezpośrednio i na żywo uczestniczyć w święcie siatkówki,
REKLAMA
jakim są rozgrywane co 4 lata mistrzostwa świata w tej dyscyplinie.

- Jesteśmy dumni, że będziemy wspierać polskich siatkarzy w najważniejszym dla nich momencie w historii. Jesteśmy gospodarzem tych mistrzostw i po 16 latach wspierania finansowego polskiej siatkówki, czujemy się za nią odpowiedzialni i wierzymy, że nasze zaangażowanie przyczyni się do sukcesu imprezy. Wraz z nami świętować będą miliony polskich kibiców, a wśród nich naszych klientów, dla których przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek - powiedział Tobias Solorz, Prezes Zarządu Polkomtelu, operatora sieci Plus.

Mistrzostwa są świetną okazją do promocji zarówno siatkówki, polskiej drużyny, jak i naszego kraju na całym świecie. Cieszymy się, że Plus został sponsorem generalnym wielkiej światowej imprezy.

Plus i siatkówka to niemal synonim. Angażując się od 16 lat we wsparcie finansowe siatkówki, udało nam się – m.in. wraz z Telewizją Polsat – zbudować z tej dyscypliny nowy sport narodowy Polaków. Wielkim sukcesem jest również stworzenie z siatkówki dyscypliny, którą oglądają całe rodziny, sportu bezpiecznego, kojarzącego się z jednej strony ze świetną zabawą i rozrywką, a z drugiej z sukcesami na skalę międzynarodową.

Plus szykuje dla swoich klientów specjalne niespodzianki związane z Mistrzostwami Świata. Już dziś użytkownicy Paszportu Korzyści mogą starać się o bilety na mecze mistrzostw. Paszport Korzyści to specjalny program lojalnościowy dla obecnych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu gwarantujący dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki. I właśnie dla swoich klientów Plus przygotował aż 10 tysięcy biletów na FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014. Na najbliższe tygodnie Plus przygotował również mnóstwo atrakcji dla naszych klientów i najlepszych na świecie kibiców siatkówki.

Mistrzostwa odbędą się od 30 sierpnia do 21 września, a mecze będą rozgrywane w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach.  Otwarcie mistrzostw odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w obecności kilkudziesięciu tysięcy polskich kibiców.
Źródło: Plus
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: