GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zaprojektuj mega mural, wygraj mega tablet. Samsung zaprasza do konkursu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-03 17:48 - czytano: 568 razy - dodaj komentarz
Zaprojektuj mega mural, wygraj mega tablet. Samsung zaprasza do konkursu5 lipca br. rusza konkurs Samsung Kolor niech żyje! - wyjątkowy projekt, w którym nagrodą główną jest realizacja zwycięskiego projektu graficznego w formie muralu. Wystarczy przygotować artystyczną wizję interpretacji hasła przewodniego konkursu. Najbardziej kreatywna praca zostanie wkomponowana w mural, który pojawi się w ruchliwym punkcie w centrum Warszawy.
REKLAMA
Samsung zaprasza wszystkie osoby zajmujące się projektowaniem grafiki – zarówno hobbystów, jak i profesjonalistów do artystycznej interpretacji hasła Kolor niech żyje! W ramach konkursu promującego najnowszy tablet Samsung GALAXY Tab S, zwycięska praca zostanie zrealizowana i pojawi się w przestrzeni publicznej w formie muralu. Dzieło będzie także promowane przez firmę w mediach i kanałach społecznościowych Samsung. Artystycznie wizja zostanie zaprezentowana w jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w stolicy – na ścianie przy stacji Metra Politechnika w Warszawie.

Dodatkowo, zwycięzca otrzyma tablet GALAXY Tab S 10.5 oraz smartfon GALAXY Note 3. Na nagrody rzeczowe mogą też liczyć osoby, które zajmą kolejne miejsca w ocenie Jury. Osoba z drugą pozycją otrzyma GALAXY Tab S 10.5 o wartości 2299PLN oraz smartfon GALAXY Note 3, a osoba z trzecim miejscem- GALAXY Tab S 8.4 o wartości 1999PLN oraz smartfon GALAXY Note 3.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Do 31 lipca br. uczestnicy mogą przesyłać swoje artystyczne interpretacje hasła Kolor niech żyje! na adres: mural@cursor.pl w formacie .jpeg (lub wektorowym: .ai, .eps, .psd) w rozdzielczości 300 dpi. Projekty mogą zostać zrealizowane zarówno przy użyciu graficznych programów komputerowych, jak i w formie odręcznego rysunku czy malunku.W tytule maila należy wpisać hasło Konkurs Mural. Przed wysłaniem projektu do organizatora, należy pobrać ze strony mural.samsung.pl obryswkomponowania projektu w zarys tabletu, który zostanie umieszczony na ścianie z muralem.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: