GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile: Świnoujście aktywnie pomaga

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-02 18:16 - czytano: 696 razy - dodaj komentarz
T-Mobile: Świnoujście aktywnie pomagaCzas na aktywne pomaganie! – pod takim hasłem w Świnoujściu odbędzie się plażowe wydarzenie wspierające drugą edycję akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. W terminie 4-6 lipca zarówno mieszkańcy miasta, jak i turyści odwiedzający je udowodnią, że nadmorskie wakacje można spędzić aktywnie - spacerując, biegając, jeżdżąc na rowerze czy też rolkach. Co ważne, wszystkie pokonane przez nich kilometry pomogą w realizacji kolejnego wyzwania w akcji Pomoc Mierzona Kilometrami.
REKLAMA
Do akcji Pomoc  Mierzona Kilometrami może dołączyć każda osoba, która poprzez swoją aktywność sportową chciałaby wesprzeć niepełnosprawne dzieci. Wystarczy na swój smartfon pobrać darmową aplikację Endomondo Sports Tracker, wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję - wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rolkach lub na wózku inwalidzkim i rozpocząć zbieranie kilometrów!  Na koniec wszystkie przebyte kilometry T-Mobile Polska zamieni na wsparcie finansowe dla podopiecznych Fundacji TVN nie jesteś sam – dzieci, które pomimo niepełnosprawności chcą wrócić do aktywności fizycznej. Może to być nawet 1 milion złotych!

Cała akcja składa się z 8 dwutygodniowych etapów, z których każdy to nowe wyzwanie tj. liczba kilometrów, jaką  w ustalonym czasie powinni pokonać  uczestnicy akcji oraz kwota jaka zostanie przekazana na Fundację TVN Nie jesteś sam za sprostanie wyzwaniom. Do 12 lipca realizowany jest drugi etap Pomocy Mierzonej Kilometrami, po zakończeniu którego licznik akcji musi przekroczyć 20 milionów kilometrów. Wyzwanie jest spore, ale przekłada się także na większą kwotę dla dzieci - do puli  trafi dodatkowe 70 tysięcy złotych na rehabilitację i protezy dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam!  W ramach etapu odbędą się dodatkowo dwa wydarzenia wspierające akcje  - pierwsze w Świnoujściu, drugie w Kołobrzegu. Od piątku 4 lipca do niedzieli 6 lipca na plaży przy wejściu od ulicy Bolesława Chrobrego zostanie stworzona specjalna strefa T-Mobile, której głównym celem będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu oraz przedstawienie ambasadorów tegorocznej edycji akcji m.in. aktorki - Joanny Jabłczyńskiej, wrotkarki - Aleksandry Goss a także Miss Polonii - Pauliny Krupińskiej.

W strefie T-Mobile, uczestnicy zmierzą się w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków stacjonarnych, a także poznają kilka istotnych faktów odnośnie aktywnego trybu życia. Wszystkie zaplanowane działania podczas eventów  wspierających mają udowodnić, że wakacje spędzone nad morzem to nie tylko leżakowanie, ale również możliwość aktywnego pomagania.

Partnerami akcji są Telewizja TVN, Radio RMF, Grupa Onet oraz firma Sony, producent wodoodpornego smartfona Sony Xperia Z2.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: