GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

To będą najlepsze wakacje – z Kinem Letnim FilmBoxu, Antyradia i CP

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-01 17:35 - czytano: 434 razy - dodaj komentarz
To będą najlepsze wakacje – z Kinem Letnim FilmBoxu, Antyradia i CPKino Letnie FilmBoxu, Antyradia i Cyfrowego Polsatu „100 leżaków i ekran” po raz kolejny zawita do Warszawy, Krakowa i Katowic, aby przenieść widzów w magiczny świat filmu. „Kochankowie z księżyca”, „Najlepsze, najgorsze wakacje”, „Zapaśnik”, „Sin City”, „Coco Chanel” – organizatorzy postawili na hity i kultowe tytuły, których obejrzenie w plenerze, na leżaku będzie idealną okazją do nadrobienia zaległości w reperaturze kinomana. Cotygodniowe spotkania filmowe będą też sposobem
REKLAMA
na ciekawe spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi, relaks i odpoczynek.

Projekcje Kina Letniego „100 leżaków i ekran” odbywać się będąco środę w Warszawie na Polu Mokotowskim, tuż obok kultowego Pubu Lolek i w czwartki w Katowicach, na zawsze tętniącej życiem ul. Mariackiej oraz w Krakowie obok modnego ostatnio Forum Przestrzenie, mieszczącego się w dawnym hotelu Forum. Pierwszy seans odbędzie się 2 lipca Warszawie, ostatni - 28 sierpnia w Krakowie i Katowicach.

Organizatorzy pokazów -FilmBox, Antyradio i Cyfrowy Polsat- po raz kolejny, oprócz świetnego repertuaru, zagwarantują widzom 100 leżaków w każdej z lokalizacji. - Z roku na rok przybywa nam fanów, nie możemy ich zawieść – mówi Łukasz Bułka, Dyrektor Marketingu kanałów FilmBox. - Zapraszamy każdego, kto lubi dobre filmy i klimat plenerowych projekcji. Tych, którzy przybędą w ostatniej chwili gorąco zachęcamy do zabrania np. koca, gdyż leżaki zajmowane są już na pół godziny przed seansem - dodaje.

- Kino Letnie to fantastyczne wydarzenie kulturalne dla miłośników dobrego kina z seansami w niezwykłej, letniej atmosferze. Jesteśmy mocno zaangażowani w ten projekt nie tylko ze względu na  jego ciekawy charakter, ale również dlatego, że doskonale współgra on z naszą działalnością. Film jest jednym z kluczowych elementów naszej oferty - zarówno telewizji satelitarnej, jak i telewizji internetowej IPLA – mówi Beata Białkowska, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Cykl seansów rozpocznie się iście wakacyjnym akcentem. Film otwarcia „Najlepsze, najgorsze wakacje” miał swoją premierę na kultowym festiwalu Sundance. Historia nastoletniego Duncana to wiele trudnych, ale także zabawnych relacji z rodziną i nowopoznanym lekkoduchem Owenem. Tegoroczną edycję zamknie natomiast nominowany do Oscara za scenariusz oraz do Złotego Globu tytuł „Kochankowie z księżyca”,w którym zagrała cała plejada gwiazd (Bruce Willis, Edward Norton, Harvey Keitel, Bill Murray oraz Tilda Swinton).

100 leżaków i ekran to nie tylko filmy. Przed każdym z seansów widzowie wezmą udział w zabawach i konkursach, a wygrać będzie można atrakcyjne nagrody ufundowane przez Cyfrowy Polsat, FilmBox i Antyradio.

Na czas trwania pokazów Cyfrowy Polsat zapewni także hot spoty, dzięki którym publiczność Kina Letniego będzie mogła bezpłatnie łączyć się przez protokół Wi-Fi z najszybszym na świecie Internetem LTE, choćby po to, by superszybko wysłać znajomym fotkę, po cichu „wygooglować” prawidłową odpowiedź konkursową czy po prostu przetestować nowe technologie i ocenić wspaniałe możliwości LTE Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. W tym roku ciekawą propozycję zapewni widzom także największa telewizja internetowa IPLA, uruchamiając na stronie www.ipla.tv sekcję filmową dedykowaną akcji, w której znajdą się filmy pokazane podczas całego okresu trwania projektu. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla widzów, którzy z różnych powodów nie będą mogli uczestniczyć w którymkolwiek z seansów.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: