GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

LG G Watch zegarek z systemem Android Wear

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-30 17:52 - czytano: 466 razy - dodaj komentarz
LG G Watch zegarek z systemem Android WearZ myślą o stworzeniu inteligentnego akcesorium, przeznaczonego do czegoś więcej niż tylko noszenia i prowadzenia rozmów, LG Electronics (LG) prezentuje dziś długo oczekiwany LG G Watch, jedno z pierwszych urządzeń wyposażonych w Android Wear, system operacyjny dla urządzeń noszonych (wearables) od Google. Jako zegarek z minimalistycznym designem, bez zbędnych przycisków, G Watch spodoba się zwykłym użytkownikom.
REKLAMA
LG G Watch
LG
Z jego szybkim dostępem do przydatnych informacji i bezproblemową łącznością z innymi urządzeniami w systemie Android, LG G Watch pozwala na pełną łączność gdziekolwiek i w jakimkolwiek czasie.

- Będąc jednymi z  pierwszych na rynku z systemem Android Wear, chcieliśmy stworzyć produkt, który będzie funkcjonował jako urządzenie towarzyszące, ale co najważniejsze – będzie jednocześnie proste - powiedział dr Jong-Seok Park, prezes i dyrektor generalny LG Electronics Mobile Communications Company. - Chcieliśmy aby LG G Watch był prosty i intuicyjny w użyciu, dzięki czemu nasi użytkownicy nie będą musieli koncentrować się na jego funkcjach.

- Zadaniem zegarków z Android Wear jest dostarczanie właściwych informacji i sugestii, dokładnie w momencie gdy nasi użytkownicy ich potrzebują – powiedział Sundar Pichai, SVP, Android, Chrome & Apps. - To była duża przyjemność współpracować z LG nad stworzeniem G Watch, biorąc pod uwagę jego prosty i wyjątkowo funkcjonalny design.

Wewnątrz G Watch pracuje potężny i energooszczędny procesor Snapdragon 400 CPU z 1.2GHz. W połączeniu z 1.65-calowym wyświetlaczem IPS Always-On, o niskim zużyciu energii i z rzeczywistym odwzorowaniem kolorów, G Watch zwiększa funkcjonalność smartfonów z systemem Android, zapewniając szybki dostęp do przydatnych informacji. Ponadto na ekranie Always-On, użytkownicy mogą sprawdzić godzinę w dowolnej chwili.

Połączony ze smartfonem przez Bluetooth, G Watch pokazuje wiadomości, informuje, kto dzwoni, umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki i wiele więcej – wszystko to bez wyjmowania smartfona z kieszeni lub torby.

Integralną częścią G Watch z Android Wear jest interfejs użytkownika zaprojektowany wokół interaktywnych kart, który wyświetla przydatne informacje, zawsze gdy jest to potrzebne.

G Watch został wyposażony w funkcję rozpoznawania głosu, dzięki czemu możemy zadawać pytania i szybko otrzymywać na nie odpowiedzi. Dzięki tej funkcji, LG mogło zaprojektować G Watch tak, aby nie posiadał zbędnych przycisków. LG ściśle współdziałało z firmą Google od pierwszych etapów produkcji, aby zapewnić jak najlepsze działanie urządzenia. Użytkownicy mogą wysyłać wiadomości i szukać potrzebnych informacji wypowiadając jedynie „Ok Google”.

LG G Watch łączy w sobie formę i funkcjonalność w minimalistycznym designie oraz intuicyjny i dotykowy interfejs użytkownika. Urządzenie posiada wysoki stopień ochrony Ingress Protection z oceną IP67, dzięki temu G Watch jest całkowicie zabezpieczony przed kurzem i co więcej, jest wodoodporny do trzydziestu minut na głębokości jednego metra.

G Watch będzie dostępny w dwóch kolorach - czarny Titan i białe złoto - jest wykonany z PVD (Physical Vapor Deposition) oraz stali nierdzewnej i wytrzymałej, silikonowej opaski w dopasowanym kolorze. Urządzenie może być spersonalizowane do każdego dostępnego na rynku, standardowego paska o szerokości 22 mm.

G Watch będzie dostępny w przedsprzedaży w sklepie Google Play startującej od 25 czerwca w 12 krajach, w tym na kluczowych rynkach, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Korea Południowa i Japonia. Urządzenie będzie również dostępne wkrótce w sprzedaży detalicznej na 27 rynkach, m.in. takich jak Brazylia, Meksyk, Nowa Zelandia, Singapur i Rosja.

Obecnie sprzedaż LG G Watch nie jest planowana w Polsce.
Źródło: LG
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: