GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kina domowe Samsung z funkcją skalowania do UHD

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-30 16:43 - czytano: 451 razy - dodaj komentarz
Kina domowe Samsung z funkcją skalowania do UHDNajnowsze zestawy kina domowego Samsung tworzące serię 7 zawsze zapewnią użytkownikom nie tylko krystalicznie czysty dźwięk dzięki przedwzmacniaczowi wyposażonemu w lampy próżniowe, ale także najwyższą jakość obrazu w rozdzielczości Ultra High Definition. Najnowsze zaawansowane technologicznie modele Samsung HT-H7500WM oraz HT-H7750WM są już dostępne w sklepach.
REKLAMA
Samsung
Samsung
Zestawy kina domowego  Samsung serii 7 dostępne będą w dwóch wariantach: model H7500 posiada 5.1 kanałów o łącznej mocy (RMS) 1000W, z kolei H7750 został wyposażony w 7.1 kanałów o mocy (RMS) 1330W i cztery głośniki typu tallboy. Różne konfiguracje obu modeli odpowiadają zróżnicowanym potrzebom użytkowników, z kolei potężna moc obu zestawów zagwarantuje świetny dźwięk.

W obu modelach został zastosowany wydajny, dwurdzeniowy procesor który odpowiada ze płynne działanie wszystkich zaimplementowanych rozwiązań technologicznych i zaawansowanych funkcji. Wśród nich warto wymienić funkcję skalowania obrazu – z płyt Blu-ray do Ultra High Definition (UHD), a także z płyt DVD do rozdzielczości Full HD 1080p. W zestawach kina domowego serii 7 znajdzie się także funkcja BD Wise, gwarantująca optymalne ustawienia obrazu pomiędzy urządzeniami firmy Samsung. Najlepszej jakości obrazu zawsze towarzyszyć będzie czysty i żywy dźwięk płynący z głośników kina domowego Samsung. Zastosowana technologia Crystal Amplifier Plus, filtrująca źródła dźwięku dwukrotnie zadba o brak jakichkolwiek zniekształceń czy zakłóceń.

Rozbudowane możliwości łączności pozwolą na połączenie się z nowymi zestawami kina domowego np. poprzez wbudowany moduł Bluetooth czy NFC. Na wyposażeniu kina domowego znajdziemy także kartę sieciową z funkcją Wi-Fi Direct. Dzięki temu modele z serii 7 będziemy mogli połączyć z głośnikami z bezprzewodowego systemu audio Samsung Multiroom, tworząc rozbudowany domowy system grający. Za jej pośrednictwem połączymy nasze kino domowe z innymi urządzeniami znajdującymi się w tej samej domowej sieci oraz skorzystamy z bogatej oferty platformy Samsung Smart TV. W obu zestawach znajdzie się także moduł, który posłuży do bezprzewodowego podłączenia głośników tylnych.

Wśród dodatkowych funkcji na wyposażeniu nowych zestawów kina domowego Samsung znajdzie opcję konwersji plików Audio CD do MP3 oraz kopiowanie danych z nośników optycznych na zewnętrzną pamięć USB.

Najnowsze zestawy kina domowego Samsung będą dostępne w sugerowanych cenach detalicznych:
 • HT-H7750WM:  4 999,- PLN
 • HT-H7500WM:  3 999,- PLN
Źródło: Samsung
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: