GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Growth Hacking – nowa sztuka

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-30 16:30 - czytano: 496 razy - dodaj komentarz
Growth Hacking – nowa sztuka Jeszcze rok temu mało kto wiedział kim jest i czym zajmuje się Growth Hacker, dziś jest to jedna z najbardziej poszukiwanych osób w e-biznesie. I choć samo słowo hacker może kojarzyć się negatywnie, w to tym wypadku niesłusznie. Praca jaką wykonuje Growth Hacker może przynieść bowiem niespodziewanie dużo korzyści. Idealny Growth Hacker musi łączyć kompetencje z branży IT oraz marketingu, a głównym celem jego działania jest maksymalizacja sprzedaży produktów lub usług
REKLAMA
oraz dotarcie do potencjalnych klientów. Najważniejsze zadania jakie wykonuje Growth Hacker to przede wszystkim badanie zachowań grupy docelowej oraz przeprowadzanie testów i optymalizacji działań w obrębie kanałów cyfrowych. Skuteczność kreatywnych technik, jakie wykorzystuje się w Growth Hackingu, zapewnia znaczny wzrost współczynników e-commerce, czego rezultatem jest przekonanie większej ilości klientów do nabycia naszego produktu. Kontrolować i optymalizować można praktyczne każdy rodzaj działania w internecie od maksymalizacji kliknięć, rejestracji kont, konwersji zakupowej po budowania zasięgu.

- Zbierając dane i właściwie je analizując można wyciągnąć odpowiednie wnioski, które posłużyć nam mogą w budowaniu kolejnych strategii e-marketingowych - mówi Katarzyna Kołodziejczyk, Key Account Manager GRUPA 365 NET - Ważnym jest żeby wiedzieć, które działania w internecie przynoszą nam najwięcej korzyści i są najskuteczniejsze, a które zupełnie nie przekonują naszych potencjalnych klientów - dodaje.

Growth Hacker ściga nowych użytkowników,ale nie wykorzystuje do tego tradycyjnych form reklamy. Dba też o to żeby obecni użytkownicy nie rezygnowali z naszych usług. Każdy Grwoth Hacker jest skupiony przede wszystkim na celu jakim jest generowanie wzrostu, a wykorzystywane przez niego techniki z niezwykłą skuteczności do tego celu doprowadzają.  Ważne jest, aby posiadać świadomość tego jakie czynniki w sieci wpływają na nasz biznes i które z nich są dla nas najbardziej korzystne. Jednak prawdziwą sztuką jest umiejętność wykorzystania każdego z tych elementów we właściwy sposób i wyciągnięcie z tego wniosków, które przyczynią się do wzrostu. I tą właśnie sztukę opanowują Growth Hackerzy.
Źródło: GRUPA 365NET
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: