GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Orange zaprasza na koncert M People

Dodał: AK - opublikowano: 2007-09-04 16:51 - czytano: 672 razy - dodaj komentarz
M People z wokalistką Heather Small, wystąpią w Warszawie na zaproszenie firm Orange i Nokia oraz miesięcznika Glamour. Koncert w warszawskiej Sali Kongresowej będzie pierwszym występem kultowego zespołu w Polsce.
REKLAMA
Marka Orange jest znana z angażowania się w niezapomniane wydarzenia muzyczne. Od chwili pojawienia się polskim rynku wspiera i organizuje koncerty gwiazd światowej muzyki. To dzięki Orange gościliśmy w Polsce Seala, Stinga, Macy Gray, Grace Jones, Craiga Davida, Melanie C i Georga Michaela. Teraz Orange, Nokia i miesięcznik Glamour wspólnie zapraszają na koncert zespołu M People. Kultowa grupa disco, soul i rnb, wystąpi w piątek 7 września o godz. 20.00 w Warszawie.

People to 20 lat sukcesów na międzynarodowym rynku muzycznym, 10 milionów sprzedanych płyt i znane piosenki, porywające do tańca cały świat - tak można w skrócie opisać zespół, na którego czele stoi charyzmatyczna Heather Small. Wokalistka niezwykle mocnym, elektryzującym głosie wydała w tym roku płytę „Close To A Miracle".

Na warszawskim koncercie będzie można usłyszeć największe przeboje M People i utwory najnowszego krążka artystki. Fani zespołu, a także miłośnicy dobrej zabawy, będą mieli okazję przeżyć niezapomniany wieczór w towarzystwie niekwestionowanych mistrzów muzyki rozrywkowej. Koncert M People jest podsumowaniem akcji Glamour Night, której pomysłodawcą jest magazyn Glamour. W ramach akcji czytelniczki miesięcznika głosowały na najlepsze kluby muzyczne w Polsce. W zwycięskich klubach, czyli miejscach uznanych za najmodniejsze i najbardziej „glamour", odbędą się we wrześniu wyjątkowe imprezy zorganizowane przez Glamour, Nokia i Orange.
 
Dzięki specjalnej promocji, klienci Orange mogą skorzystać z 40 proc. zniżki przy zakupie biletu na koncert. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wyciąć kupon promocyjny z aktualnego wydania miesięcznika Glamour oraz wysłać SMS o treści KONCERT na numer 7000.

Szczegóły promocji i informacje o koncercie dostępne są między innymi na stronie www.orange.pl

Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: