GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Materiały TVP na stronach Grupy Wirtualna Polska

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-24 11:28 - czytano: 462 razy - dodaj komentarz
Materiały TVP na stronach Grupy Wirtualna PolskaEkskluzywne materiały wideo Telewizji Polskiej z najważniejszych wydarzeń sportowych pojawią się na stałe w serwisach Grupy Wirtualna Polska. Na początek będą to materiały brazylijskiego Mundialu, ale współpraca WP i TVP będzie rozszerzana. W serwisach należących do Grupy Wirtualna Polska – sport.wp.pl, sportfan.pl oraz sportowefakty.pl – są już dostępne materiały wideo TVP z podsumowaniami najważniejszych wydarzeń z Mistrzostw Świata
REKLAMA
w Brazylii. Pojawiły się również relacje wideo i wideoblogi komentatorów TVP z Mundialu oraz nagrania z wypowiedziami dziennikarzy i gości ze studia TVP oraz programu „Studio Plaża”. Ponadto użytkownicy mają dostęp do wideo z najważniejszymi bramkami mistrzostw.

Dzięki współpracy z TVP nasi użytkownicy mają dostęp do wielu najwyższej jakości materiałów wideo – mówi Kinga Ciukta z Działu Syndykacji Kontentu i Moderacji w Grupie Wirtualna Polska. – A to dopiero początek. Liczymy, że w bliskiej przyszłości na naszych stronach pojawią się inne wartościowe treści produkcji TVP – dodaje.

Współdziałamy, łącząc znajomość rynku online oraz zasięg Grupy Wirtualna Polska z doświadczeniem TVP w produkcji wideo – mówi Adrian Wojtaszek z Działu Biura Reklamy ds. Internetu w TVP. – Co ważne, wykorzystujemy potencjały reklamowe naszych firm, zwłaszcza w dziedzinie sprzedaży powierzchni dedykowanej reklamie wideo.

W nowym sezonie piłkarskim Grupa Wirtualna Polska uzyska również dostęp do komentarzy z meczów Ekstraklasy, Polskiej Reprezentacji czy Ligi Mistrzów. Publikowane będą też materiały z relacjami z rozgrywek najważniejszych lig europejskich, w których grają Polacy. Pojawi się również kontent wideo dot. najbardziej lubianych przez naszych rodaków sportów zimowych – skoków czy biegów narciarskich oraz wielu innych dyscyplin.
Źródło: WP
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: