GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SerwerSMS.pl wspiera festiwal PRZYSTANEK WOODSTOCK

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-20 17:06 - czytano: 682 razy - dodaj komentarz
SerwerSMS.pl wspiera festiwal PRZYSTANEK WOODSTOCK Platforma SerwerSMS.pl przekaże system do komunikacji SMS podczas 20. Przystanku Woodstock, jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce. Technologia zapewniona przez SerwerSMS.pl będzie jednym z kluczowych elementów poprawy bezpieczeństwa podczas tej odbywającej się na przełomie lipca i sierpnia imprezie w Kostrzynie nad Odrą. Pakiet SMS-ów wykorzystywany będzie do kontaktu z dziennikarzami, a przede wszystkim do komunikacji z wolontariuszami Pokojowego
REKLAMA
Patrolu i liderami grup podczas całego wydarzenia.

- Współpraca z Platformą SerwerSMS.pl układa się super. Bardzo cieszymy się, że dzięki oferowanym nam rozwiązaniom, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom 20. Przystanku Woodstock. Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ impreza jest formą podziękowania dla wszystkich, którzy brali udział w naszych styczniowych działaniach. Coraz więcej firm decyduje się pomóc nam całkowicie charytatywnie w organizacji zarówno codziennej pracy Fundacji, Finału WOŚP, jak i samego Przystanku Woodstock. Bez Was nie wznieślibyśmy naszych działań na wyższy poziom. Dziękujemy! – mówi Jerzy Owsiak.

- Dostęp do systemu oraz pakiet SMS-owy przekazany dla 20. Przystanku Woodstock z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa podczas tego ogromnego przedsięwzięcia. Jest to jeden z największych i najstarszych, a na pewno jeden z najpiękniejszych festiwali muzycznych w Polsce. Jako lider polskiego rynku komunikacji SMS jesteśmy dumni z bycia partnerem tego wydarzenia. Nasze rozwiązania technologiczne i SMS-y alarmowe sprawdziły się już w przypadkach powodzi, wichur oraz innych sytuacji gdzie krótkie wiadomości tekstowe ratują zdrowie a czasem nawet i życie. Teraz wspieramy i zabezpieczamy dobrą zabawę na uznanym festiwalu organizowanym przez fundację kierowaną przez Jerzego Owsiaka. Cieszymy się, że nasze SMS-y pomagają w różnych aspektach działalności publicznej – mówi Artur Sadowski CEO SerwerSMS.pl.
Źródło: SerwerSMS.pl
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: