GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HBO GO w dekoderach satelitarnych Cyfrowego Polsatu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-20 16:46 - czytano: 533 razy - dodaj komentarz
HBO GO w dekoderach satelitarnych Cyfrowego PolsatuDekodery satelitarne Cyfrowego Polsatu zostały zaktualizowane do nowej wersji oprogramowania, która umożliwia abonentom dostęp do kolejnego serwisu VOD – serwisu HBO GO, a za jego pośrednictwem do ponad 2000 godzin filmów i seriali produkcji HBO, w tym hitów z aktualnej oferty stacji. Już wkrótce widzowie będą mogli obejrzeć odkodowane pierwsze odcinki dwóch seriali – od 23 czerwca finałowego sezonu „Czystej krwi” i od 30 czerwca nowego serialu HBO „Pozostawieni”.
REKLAMA
HBO GO to drugi po aplikacji IPLA serwis z treściami premium dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu za pośrednictwem dekoderów.

Nowe oprogramowanie z aplikacją HBO GO znalazło się w satelitarnych dekoderach HD produkcji Cyfrowego Polsatu: MINI HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000 i PVR HD 7000. Po podłączeniu urządzenia do Internetu za pośrednictwem kabla Ethernet lub modułu Wi-Fi, dzięki nowej aplikacji użytkownik będzie mógł oglądać wszystkie materiały z bogatej oferty filmów i seriali serwisu HBO GO.

Dostęp do pełnej oferty HBO GO mają abonenci, którzy mają aktywną usługę HBO GO dostępną w ramach pakietu HBO HD (z kanałami HBO HD, HBO 2 HD i HBO Comedy HD). Pozostali klienci zainteresowani treściami HBO będą mogli oglądać w serwisie odkodowane wybrane treści, m.in. już od 23 czerwca pierwszy odcinek finałowego sezonu „Czystej krwi” oraz od 30 czerwca pierwszy odcinek nowego serialu HBO – „Pozostawieni”.Stały dostęp do kanałów z rodziny HBO i serwisu HBO GO zapewni pakiet HBO HD z HBO GO oferowany wraz z flagowym pakietem Cyfrowego Polsatu – Familijnym Max HD – już od 59,90 zł/mies.

HBO GO to internetowy serwis wideo z ponad dwoma tysiącami godzin najlepszej rozrywki: własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty HBO. Dzięki dostępności HBO GO na dekoderach, komputerach i urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach – ulubione filmy i seriale można oglądać w dowolnym czasie i niezależnie od aktualnego miejsca pobytu. HBO GO to nieograniczony dostęp do największych przebojów HBO, takich jak: „Bez tajemnic”, „Dolina krzemowa”, „Gra o tron”, „Newsroom”, „Dziewczyny”, „Kompania braci”, „Seks w wielkim mieście”, „Rodzina Soprano”, „Sześć stóp pod ziemią”, oraz wielu, wielu innych.

HBO GO to kolejna platforma wideo dostępna na dekoderach Cyfrowego Polsatu. Abonenci mogą korzystać w ten sposób również z tysięcy materiałów największej telewizji internetowej IPLA. Dzięki obu serwisom mają ciągły dostęp do najlepszej rozrywki telewizyjnej, materiałów wideo i ulubionej oferty filmowo-serialowej.

Dodatkowo już od 1 lipca, na dwa miesiące przed premierą telewizyjną, abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymują wyjątkową możliwość obejrzenia w IPLI za darmo 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów polskiego serialu kryminalnego „Na krawędzi”.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: