GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Specjalna oferta TP dla szkół

Dodał: AK - opublikowano: 2007-09-04 16:28 - czytano: 1249 razy - dodaj komentarz
Neostrada tp w najwyższej opcji za złotówkę miesięcznie aż do końca następnych wakacji, a później tylko 29 zł miesięcznie. To nowa oferta dla szkół, którą przygotowała Telekomunikacja Polska w ramach programu „edukacja z internetem tp”, realizowanego we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.
REKLAMA
- Nasza propozycja likwiduje barierę finansową, jaką dla szkół może być opłata za dostęp do  internetu. Wiemy, że taka oferta jest potrzebna, bo ponad jedna trzecia szkół, które do tej pory przystąpiły do programu „edukacja z internetem tp”,  to szkoły wiejskie - powiedział prezes zarządu TP Maciej Witucki. - Wierzę, że działania TP pomogą skutecznie zwalczać problem wykluczenia cyfrowego w naszym kraju i wyrównywać szanse młodych ludzi na dobry start w życiu, niezależnie od miejsca zamieszkania.

TP wprowadziła nową ofertę w uzgodnieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, które jest partnerem programu „edukacja z internetem tp” i ściśle współpracowało z TP przy tworzeniu jego założeń. Dzięki programowi już ponad 12 tysięcy szkół, czyli około 4 mln uczniów w całym kraju, ma dostęp do internetu z TP na korzystnych zasadach. Nowe warunki obowiązujące od września 2007 są jeszcze atrakcyjniejsze. Do końca sierpnia 2008 szkoły zapłacą za neostradę tp tylko 1,22 zł z VAT miesięczne, a po tym terminie - 29 zł z VAT, czyli o połowę mniej niż do tej pory. Wszystkie szkoły, które dopiero teraz zdecydują się przystąpić do programu i skorzystać z neostrady tp, otrzymają taką samą ofertę, a za aktywację usługi zapłacą dodatkowo jedynie 1,22 zł z VAT.

W programie „edukacja z internetem tp” są dostępne wszystkie opcje prędkości neostrady tp – szkoły otrzymają najwyższą opcję usługi, jaka jest dostępna w danej lokalizacji, czyli nawet 6 Mb/s.

Aby przystąpić do programu, szkoły powinny najpierw wypełnić deklarację na stronie www.edukacja.tp.pl Później, z deklaracją podpisaną przez organ prowadzący szkołę, należy udać się do salonu sprzedaży lub przedstawiciela handlowego TP i złożyć zamówienie na neostradę tp. Szkoły, które już korzystają z usługi neostrada tp w ramach „edukacji z internetem tp”, otrzymają nowe warunki automatycznie, bez dodatkowych formalności.
 
Więcej informacji na temat programu „edukacja z internetem tp”: www.fundacjagrupytp.pl

Źródło: TP S.A
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: