GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kręci nas wolność! – PLAY na 20. festiwalu Woodstock

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-18 16:54 - czytano: 462 razy - dodaj komentarz
 Kręci nas wolność! – PLAY na 20. festiwalu WoodstockPlay już trzeci raz gra razem z WOŚP na Przystanku Woodstock. W tym roku specjalna promocja – 4 dni wolności rozmawiania i surfowania w nowoczesnej sieci, specjalna aplikacja mobilna i wiele atrakcji w wyjątkowej strefie operatora. Tradycyjnie już kolejny raz operator przygotował promocyjną ofertę dedykowaną specjalnie dla uczestników festiwalu. W dniach 31 lipca – 2 sierpnia br. każdy Woodstockowicz dostanie od Play nie tylko 4 dni wolności rozmawiania ze wszystkimi krajowymi
REKLAMA
numerami, czyli darmowych rozmów do wszystkich sieci, lecz także 2 GB darmowego surfowania dla wszystkich klientów Play na Kartę i Play Mix! Usługę uruchamia się jednym kodem *111*333*1#. Na festiwalu będą też dostępne okolicznościowe startery, dla wszystkich, którzy zechcą skorzystać z promocji, dołączyć do Play i przekonać się, czym jest prawdziwa wolność. W tym roku operator ponownie zbuduje dodatkową sieć na potrzeby obsługi wzmożonego ruchu.

Po ubiegłorocznym gorącym przyjęciu także w tym roku rusza strefa Play z wieloma atrakcjami oraz rozwiązaniami uprzyjemniającymi, ale przede wszystkim ułatwiającymi festiwalowe życie wszystkim odwiedzającym. Tematem przewodnim strefy będzie hasło: „Kręci nas wolność” ze strefą wolności i autokreacji oraz cieszącą się wyjątkową popularnością strefą bezpłatnego ładowania telefonów. Dodatkowe punkty ładowania telefonów Play rozmieści na terenie festiwalu. W strefie Play będzie można odpocząć, odprężyć się między koncertami, wziąć udział w konkursach. Nie zabraknie też woodstockowych gadżetów z legendarną już „playową bandanką” na czele, którą pokochali Woodstockowicze poprzednich edycji. W stworzeniu strefy Play drugi rok z rzędu pomaga operatorowi agencja Plej.

Play we współpracy z organizatorami festiwalu przygotował także aplikację mobilną „Przystanek Woodstock”, będącą prawdziwym „niezbędnikiem” festiwalowym. Aplikacja zawiera m.in. interaktywną mapę, festiwalowy rozkład jazdy z wszystkimi wydarzeniami oraz najważniejsze i najbardziej przydatne informacje z perspektywy uczestnika. Niebawem aplikacja będzie dostępna w sklepach App Store i Google Play.

Użytkownicy aplikacji mogą wziąć udział w „grze terenowej” na terenie Przystanku i poza nim z niepowtarzalną główną nagrodą – możliwością zapowiedzi koncertu z Dużej Sceny razem z Jurkiem Owsiakiem!

Obecność Play na 20. festiwalu Woodstock będzie wspierana dodatkową kampanią outdoorową.
Źródło: Play
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: