GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile uruchomi w Płocku i okolicach najnowocześniejszą sieć telekomunikacyjną w Polsce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-17 17:21 - czytano: 493 razy - dodaj komentarz
T-Mobile uruchomi w Płocku i okolicach najnowocześniejszą sieć telekomunikacyjną w Polsce Już wkrótce mieszkańcy Płocka i okolic będą mogli korzystać z najnowocześniejszej sieci telekomunikacyjnej w Polsce. 14 czerwca br. ruszyły prace modernizacyjne stacji bazowych sieci T-Mobile. W ich wyniku funkcjonujące dotychczas rozwiązania zostaną całkowicie usunięte i zastąpione najnowocześniejszym na świecie sprzętem i najlepszą dostępną na rynku technologią. Poprawa wydajności oraz optymalizacja całej sieci przełoży się na dalszą poprawę jakości oferowanych usług oraz umożliwi
REKLAMA
w przyszłości oferowanie kompletnie nowych rozwiązań. Jednocześnie poprawiony zostanie zasięg sieci, co będzie szczególnie zauważalne wewnątrz budynków. Wyniki testów przeprowadzonych w regionach, gdzie modernizacja została już zakończona pokazują, że średnia prędkość transmisji danych wzrosła tam nawet kilkukrotnie. Prace prowadzone na terenie Płocka i okolic zostały podzielone na kilka obszarów: Sierpc i okolice (start prac 14.06); Płock (16.06); Gostynin - Wyszogród (23.06). W każdym z regionów prace potrwają około 6 tygodni. Dzięki modernizacji wzrośnie liczba stacji bazowych sieci T-Mobile - w przypadku sieci 2G z dotychczasowych 24 do 29. Jeśli chodzi o sieć 3G, wzrost nastąpi z 21 do 29 stacji.

W celu minimalizacji niedogodności związanych z tym procesem – na tyle, na ile będzie to możliwe – prace będą prowadzone w nocy i godzinach najmniejszego zapotrzebowania na usługi telekomunikacyjne. W czasie wymiany sprzętu, każda ze stacji należących do T-Mobile zostanie wyłączona na nie dłużej niż trzy godziny. Po wymianie nadajnika przeprowadzona zostanie optymalizacja sieci. W tym okresie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w korzystaniu z usług. Potem jednak mieszkańcy Płocka i okolic będą mogli  korzystać z usług za pośrednictwem najnowocześniejszej i najlepszej jakościowo sieci telekomunikacyjnej. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących  modernizacji sieci na terenie Płocka i okolic należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta dostępnym pod numerem telefonu 602900, w punktach sprzedaży T-Mobile oraz u doradców Klienta Biznesowego.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: