GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung wprowadza nowy monitor biznesowy SD850

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-17 15:28 - czytano: 452 razy - dodaj komentarz
Samsung wprowadza nowy monitor biznesowy SD850 Samsung Electronics poinformował o wprowadzeniu wysokiej klasy monitora biznesowego SD850 do zastosowań profesjonalnych w przedsiębiorstwach oraz do użytku prywatnego dla wymagających klientów. Wyraźne i żywe kolory oraz wyższa rozdzielczość niezbędne do kreatywnej pracy, a także innowacyjne funkcje podnoszące wydajność i jakość wyświetlania obrazu wyraźnie poprawią komfort użytkownia monitora.
REKLAMA
Samsung
Samsung
SD850 podnosi poprzeczkę dla monitorów przeznaczonych do użytku firmowego. Zaprojektowaliśmy monitor, który sprosta wymaganiom użytkowników oczekujących najbardziej innowacyjnej technologii wyświetlania, umożliwiającej im tworzenie prac o najwyższej jakości – powiedział Seoggi Kim, wiceprezes działu Visual Display Business w Samsung Electronics - SD850 to produkt, który pod względem formy, funkcjonalności i parametrów wyznacza nowy standard dla monitorów biznesowych, a jego smukła, ergonomiczna stylistyka idealnie harmonizuje z imponującą jakością wyświetlania.

SD850 oferuje rozdzielczość 2560 x 1440 (wide quad high-definition – WQHD), czyli dwukrotnie większą niż Full HD, z kątem widzenia 178°. Monitor wyświetla ponad miliard kolorów, obsługując 100 procent palety sRGB. Około 3,7 miliona pikseli zapewnia głębię i szczegółowość realistycznego obrazu. Model przeznaczony dla twórców treści, programistów oraz użytkowników z branży usług finansowych może wyświetlać nie tylko obraz w obrazie (PIP) w rozdzielczości pionowej 720p, ale także dwa obrazy obok siebie, pochodzące z dwóch źródeł, takich jak komputer przenośny i stacjonarny.

Wąska ramka obudowy nie rozprasza uwagi użytkownika, który, skupiając wzrok na ekranie, odnosi silniejsze wrażenie zanurzenia się w wyświetlanym obrazie. Centralna oś podstawy umożliwia regulację wysokości oraz pochylenia monitora, obracanie go poziomie, a także obracanie w pionie o kąt 90°. Czarna i jednolita tylna ścianka monitora podkreśla jego profesjonalny wygląd.

Samsung stara się postępować zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. SD850 jest wyposażony w czujnik światła (Eco Light Sensor), który dynamicznie reguluje jasność ekranu w zależności od natężenia światła w otoczeniu, oszczędzając w ten sposób energię elektryczną. Monitor uzyskał także certyfikat Energy Star z oceną 6.0, potwierdzający jego efektywność energetyczną. Materiały, z których wykonano CD850, mają certyfikat TCO.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: