GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Systems udostępnia programy SAP w chmurze

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-16 17:38 - czytano: 1532 razy - dodaj komentarz
T-Systems udostępnia programy SAP w chmurzeT-Systems Polska – dostawca i integrator usług teleinformatycznych należący do globalnej grupy Deutsche Telekom – wprowadza na polski rynek nowe, kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia firmom korzystanie z różnorodnych systemów biznesowych SAP w modelu cloud (tzw. chmurze obliczeniowej). Usługa – zaprezentowana podczas tegorocznego SAP Forum – sprawia, że najwyższej klasy oprogramowanie biznesowe jest dostępne już nie tylko dla największych firm,
REKLAMA
ale także dla mniejszych przedsiębiorstw. Skalowalność rozwiązania i możliwość korzystania z niego przez internet pozwala obniżyć koszty operacyjne nawet o 30 proc.

Wdrożenie rozwiązań z rodziny SAP wymaga odpowiednich narzędzi, procedur i ogromnego doświadczenia. Dlatego firmy potrzebują zaufanego partnera, który udostępni im niezbędne programy do codziennej pracy. Współpracując z SAP, od lat implementujemy oprogramowanie tej marki w firmach na całym świecie m.in. w Polsce. Teraz możemy je także zaoferować w modelu cloud, dzięki czemu firmy zyskają większą elastyczność i niższe koszty, mając dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań za pośrednictwem dowolnego urządzenia połączonego z internetem. Nasza dotychczasowa współpraca z SAP była niezwykle owocna. Cieszę się, że rozszerzając portfolio usług, możemy zaoferować jeszcze korzystniejsze usługi zarówno obecnym, jak i potencjalnym Klientom – powiedział Maciej Plebański, Prezes Zarządu T-Systems Polska.

Dynamic Services for SAP Solutions – usługa oferowane przez T-Systems Polska – umożliwia korzystanie z najnowszych narzędzi SAP w chmurze. Niezależnie od tego, które produkty SAP firma planuje wdrożyć – m.in. rozwiązania ERP, CRM, BI czy Big Data – są one udostępniane za pośrednictwem zwirtualizowanej, zindustrializowanej i wspólnej platformy.

Tym samym, firmy zyskują dostęp do zaawansowanych programów biznesowych poprzez dowolne urządzenie połączone z internetem. Przedsiębiorstwa nie ponoszą pełnych kosztów zakupu i wdrożenia infrastruktury, sprzętu czy oprogramowania, a także automatyzacji i integracji procesów oraz zarządzanie aplikacjami. Uiszczają opłaty wyłącznie za te rozwiązania, z których korzystają. Usługa jest w pełni elastyczna – sposób działania aplikacji, liczba użytkowników czy też zakres funkcjonalności mogą być w każdym momencie zmienione. Firmy mogą tym samym efektywnie zarządzać swoją infrastrukturą informatyczną, dostosowując zakres wykorzystywanych usług do aktualnych potrzeb biznesowych. Koszty operacyjne zostają jednocześnie obniżone nawet o 30 proc. T-Systems świadczy całościowe wsparcie end-to-end – od etapu konsultacji, poprzez wdrożenie, szkolenie, a następnie hosting aplikacji.

Koncerny T-Systems i SAP są globalnymi partnerami biznesowymi od ponad dekady. Firma teleinformatyczna oferuje obecnie usługi z zakresu consultingu IT, ewaluacji, implementacji i optymalizacji rozwiązań SAP przedsiębiorstwom w 18 krajach m.in. w Polsce. Z wdrożonego i administrowanego przez T-Systems oprogramowania SAP korzystają m.in. Shell, Heineken, Vorwerk, Philips, Skanska, MAN, Grupa Sobieski, Lotte Wedel czy Neuca. Dzięki usłudze Dynamic Services for SAP, dostęp do wiodącego oprogramowania biznesowego jest również oferowany w chmurze.
Źródło: T- Systems
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: