GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Informacyjna Agencja Radiowa dostarcza treści do HTC BlinkFeed

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-13 18:03 - czytano: 697 razy - dodaj komentarz
Informacyjna Agencja Radiowa dostarcza treści do HTC BlinkFeedHTC, globalny producent wielokrotnie nagradzanych urządzeń mobilnych, rozpoczął współpracę z jedną z największych na polskim rynku mediów elektronicznych agencją informacyjną. Dzięki Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia S.A. smartfony HTC wyposażone w funkcję BlinkFeed zapewnią użytkownikom szeroki dostęp do najświeższych wydarzeń ze świata polityki, kultury czy sportu. Korespondentami IAR są uznani polscy dziennikarze, a wśród nich Marek Lehnert, Marek Wałkuski, Maciej
REKLAMA
Jastrzębski czy Beata Płomecka.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR) to kolejna instytucja państwowa ciesząca się uznaniem Polaków, która nawiązała współpracę z HTC. Wcześniej, na wspólne działania zdecydował się m.in. Instytut Adama Mickiewicza. Obecnie IAR dostarcza około 450 newsów na dobę. 200 z nich dostępnych jest także w wersji audio. W Polsce agencja współpracuje z blisko setką dziennikarzy. IAR to także sieć korespondentów zagranicznych, mających placówki w takich miastach, jak: Bruksela, Moskwa, Berlin, Kijów, Pekin, Waszyngton, Lizbona.

- Możliwość współpracy z tak uznaną i renomowaną instytucją jak IAR to dla nas ogromne wyróżnienie. Dzięki niej, użytkownicy funkcji HTC BlinkFeed będą mieli jeszcze lepszy dostęp do newsów z kraju i za granicy. IAR działając na rynku ponad 20 lat potrafi doskonale łączyć szybkość informacji z formą jej przedstawienia i dziennikarską rzetelnością - mówi Julita Hubicka, Marketing Manager w HTC Polska.

Użytkownicy smartfonów i tabletów coraz bardziej cenią sobie możliwość przeglądania informacji w jednym miejscu. Agregowanie i selekcjonowanie treści, a także nowe formy ich prezentacji stało się standardem. Rozwiązaniem, które proponuje HTC jest funkcja BlinkFeed. Technologia ta zbiera w jednym miejscu newsy m.in. z serwisów informacyjnych, sportowych, muzycznych, społecznościowych oraz indywidualnie wybranych przez użytkownika smartfona. Obecnie BlinkFeed korzysta z treści udostępnianych przez blisko 1400 portali.
Źródło: HTC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: