GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

FanpageTrends maj 2014 - w kategorii Telekomunikacja

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-13 17:28 - czytano: 470 razy - dodaj komentarz
FanpageTrends maj 2014 - w kategorii TelekomunikacjaMaj kojarzy się z piękną pogodą i odpoczynkiem, jednak na fanpage'ach telekomunikacyjnych dominowały posty ofertowe (głównie fanpage Orange i Play) oraz festiwalowe (ogłoszenie Line-up Orange Warsaw Festival oraz uczestników Festiwalu POZYTYWNYCH WIBRACJI na fanpage'u Plusa). Nie znaczy to, że nie pojawiały się posty nawiązujące do odpoczynku (najbardziej angażujący post Serca i Rozumu z 25 maja), wakacji (post Plusa z 28 maja) czy matury (post Serca i Rozumu z 15 maja) - jednak
REKLAMA
były one słabej reprezentowane.

 W maju nie zaszły większe zmiany w czołówce stawki - najwięcej użytkowników zaangażowały strony Plus, Orange oraz Serce i Rozum. Plus osiągnął też największy wynik Interactivity Index. Tuż za nim plasuje się Orange, który w maju uzyskał drugie miejsca w liczbie zaangażowanych fanów, Interactivity Index oraz dziennym PTAT (tuż za fanpagem Plusa). Plus w maju uzyskał też drugą lokatę (po nju mobile, a przed Cyfrowym Polsatem) w bezwzględnym przyroście liczby fanów, a także był autorem najbardziej angażującego postu miesiąca, który przekierowywał fanów do aplikacji konkursowej.

Drugi najlepszy post miesiąca to post Heyah, który od dłuższego czasu mocno aktywizuje fanów poprzez posty-wyzwania. Początkowo poprzez zachętę do zmieniania „lajków”, komentarzy i udostępnień na kilometry, które pokona czołg zaprezentowany w ich poście, a w maju w najbardziej angażującym poście Heyah „zamieniała” liczbę aktywności na pompki „atlety z postu”.

Maj, mimo aury sprzyjającej odpoczynkowi, nie wpłynął na zwolnienie tempa komunikacji na fanpage'ach telekomunikacyjnych, czego przykładem są czasy odpowiedzi na posty fanów - Plus zszedł poniżej 3 minut i został fanpagem najszybciej odpisującym na posty fanów w maju. Tuż za nim uplasowało się T-Mobile i Play4U. Czy czerwcowa, już wakacyjna, aura wpłynie na zwolnienie tempa? Zobaczymy w następnych Trendsach ;)
Źródło: Sotrender
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: