GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung szuka kolejnych odkrywców – rusza nowa kampania

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-11 17:37 - czytano: 473 razy - dodaj komentarz
Samsung szuka kolejnych odkrywców – rusza nowa kampaniaSamsung Electronics Polska rozpoczyna kampanię rekrutacyjno-wizerunkową związaną z programem stażowym SMART START. Działania prowadzone pod hasłem „Samsung szuka kolejnych odkrywców” odwołują się do postaci znanych naukowców. Za koncepcję i realizację odpowiada dział specjalizujący się w employer brandingu w Havas PR Warsaw. Celem kampanii jest pozyskanie kandydatów do III edycji programu stażowego SMART START w warszawskim biurze Samsung Electronics Polska.
REKLAMA
Lider w dziedzinie nowych technologii oferuje dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy i możliwość realizacji własnych projektów pod okiem profesjonalistów, a potencjalnie także związanie się z firmą na dłużej. Oferta płatnego 6-miesięcznego stażu w jednym z pięciu działów: Marketing Communication, Online Marketing, Content & Business Development (TV & Mobile), Serwisu oraz Zakupów, ma przyciągnąć studentów ostatnich lat studiów wybranych kierunków ekonomicznych i ścisłych oraz socjologii.

Poprzez kreacje oparte na portretach znanych naukowców, Marii Skłodowskiej-Curie i Mikołaja Kopernika, firma chce pokazać, że podczas stażu w Samsung Electronics Polska studenci mają szansę poczuć się jak prawdziwi odkrywcy i wywierać wpływ na rzeczywistość, realizując przy tym własne cele zawodowe. Firma podkreśla w ten sposób, że nowatorskie pomysły nie tylko mają odzwierciedlenie w oferowanych przez nią produktach, ale także sprzyjają własnemu rozwojowi zawodowemu i są doceniane na każdym szczeblu organizacji.

- W Samsung Electronics doceniamy kreatywne, dynamiczne i zaangażowane osoby, które mają nietuzinkowe pomysły i odwagę głośno o nich mówić. Ponadprzeciętna dynamika rozwoju firmy na rynku nowych technologii zobowiązuje naszych pracowników do śmiałego działania i brania odpowiedzialności za swoje zadania już od samego początku rozwoju w firmie – mówi Małgorzata Miętek-Bechta, Head of Human Resources & General Affairs.

Kampania obejmuje ogłoszenia rekrutacyjne w serwisie pracuj.pl komunikację w kanałach własnych Samsung Electronics: portalu społecznościowym Facebook i na stronie www firmy. Za koncepcję i realizację odpowiada agencja Havas PR Warsaw.

Samsung Electronics jest obecny w Polsce od 18 lat i z roku na roku na rok rośnie w siłę jako inwestor i pracodawca. Firma aktualnie zatrudnia w Polsce 6 500 osób. W uznaniu dla wysokich standardów polityki HR, od 2009 roku Samsung rokrocznie otrzymuje certyfikat Top Employers Polska.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: