GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Preordery na serwisie NuPlays. Nowa usługa dla muzyków i fanów muzyki

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-11 17:18 - czytano: 414 razy - dodaj komentarz
Preordery na serwisie NuPlays. Nowa usługa dla muzyków i fanów muzykiPlatforma NuPlays.pl uruchomiła nową usługę – możliwość przeprowadzania atrakcyjnych premier nowych albumów. Od teraz oprócz zwykłej sprzedaży muzyki i gadżetów artyści i wydawcy mogą prowadzić przedsprzedaż muzyki w różnych wariantach: samych plików MP3 lub w połączeniu z dowolnymi dodatkami: płytą z autografem, koszulkami, biletami na streaming i innymi. Limitowane edycje z podpisami muzyków, czynią ofertę wyjątkową i poszukiwaną przez najwierniejszych fanów.
REKLAMA
Dzięki nowej funkcji niezależni artyści i wytwórnie mogą zaoferować fanom wiele opcji zaopatrzenia się w najnowszy album swojego idola - na przykład w pakiecie z podpisaną płytą CD i vlepkami lub winylami. Ofertę przedsprzedaży można utworzyć na długo przed premierą; system automatycznie wyśle do każdego kupującego link w wybranym przez artystę momencie.

Preorder (przedsprzedaż) w NuPlays to dobry sposób na podniesienie atrakcyjności premiery. Pozwala w prosty – a przy okazji dochodowy sposób zaoferować najwierniejszym fanom limitowane, kolekcjonerskie serie wydawnicze. W czasach, gdy muzyka dostępna jest dziś w sieci za darmo, pasjonaci muzyki poszukują ofert szczególnych.

Na przeprowadzenie przedsprzedaży w NuPlays.pl zdecydowali się już renomowani polscy artyści: TEDE (MP3 +limitowana seria 1000 szt. CD z autografem), BFF (MP3 +CD z autografem) oraz Kazik Staszewski – winylowa reedycja płyty „12 groszy” z autografem.

Na NuPlays skracamy dystans między muzykami a fanami
Oferty w NuPlays tworzone są przez zespoły, muzyków i ich menadżerów, którzy najlepiej czują, co trafi w gusta fanów. W ciągu dosłownie kilku minut mogą stworzyć ofertę, która automatycznie pojawi się w serwisie oraz w aplikacji artysty na fanpejdżu na Facebooku. Sprzedawać można wszystko: od plików MP3, przez nośniki fizyczne po gadżety i bilety na koncerty tradycyjne.

Platforma pozwala również na odpłatny streaming wideo koncertu przez internet, na własnej platformie do transmisji wideo live.

Z myślą o muzykach i fanach
NuPlays dostarcza narzędzi dla artystów i wytwórni, dzięki którym nie muszą martwić się o tworzenie własnego sklepu internetowego. To najbardziej zaawansowana technologicznie platforma dla branży muzycznej, umożliwiająca oferowanie fanom swojej twórczości.

W NuPlays artyści mają do dyspozycji:

 • Zintegrowaną platformę do dystrybucji plików z możliwością łączenia ich z dowolnym produktem
 • Zintegrowaną platformę do płatnego streamingu koncertów na żywo przez internet
 • System zarządzania ofertami, umożliwiający sprzedaż nośników fizycznych (CD, winyl, kaseta), koszulek, plakatów, drobnych gadżetów i biletów na koncerty,
 • System darmowych rezerwacji miejsc na koncerty
 • System bezpłatnego udostępniania plików
 • Narzędzie do tworzenia koszulek dla fanów bez konieczności inwestowania własnych środków w produkcję (druk na żądanie nawet jednej sztuki koszulki!).
Oferta dodana na NuPlays może być kierowana zarówno do fanów w Polsce jak i zagranicą, ponieważ jest automatycznie tłumaczona na język angielski i dostępna na anglojęzycznej wersji serwisu nuplays.com. System umożliwia odbieranie płatności w PLN, USD, EUR i GBP, a środki są automatycznie i w czasie rzeczywistym przekazywane na konto artysty.  
Źródło: NuPlays
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: