GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

LG QCircle SDK - nowy pakiet do tworzenia aplikacji na smartfony LG G3

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-10 18:17 - czytano: 2370 razy - tylko 1 komentarz
LG QCircle SDK - nowy pakiet do tworzenia aplikacji na smartfony LG G3Firma LG Electronics (LG) poinformowała o dostępności nowego pakietu dla programistów - QCircle SDK (software development kit), pozwalającego na tworzenie aplikacji wykorzystujących wyjątkowy, uproszczony interfejs użytkownika, który zastosowano w najnowszym flagowym smartfonie LG G3. QCircle SDK należy do rodziny pakietów dla programistów, takich jak QSlide, czy QRemote, opartych na charakterystycznych funkcjach urządzeń firmy LG. Dzięki niemu programiści mogą
REKLAMA
lepiej dostosowywać funkcjonalności aplikacji na smartfonach LG z popularnej serii G.

Firma LG zapewni uczestnikom konferencji Google I/O wyjątkową okazję do zapoznania się z pakietami LG SDK podczas drugiej, corocznej konferencji LG Developer Event, która odbędzie się 24. czerwca w godzinach 18:00 – 21:00 w hotelu W Hotel w San Francisco. Podczas tego wydarzenia, inżynierowie LG, zajmujący się urządzeniami przenośnymi, będą prezentować oraz szczegółowo omawiać poszczególne pakiety SDK.

Programiści uczestniczący w wydarzeniu będą też mogli wziąć udział w programie LG Developer Loaner Device Program. W ramach tego programu LG wypożycza programistom swoje najnowsze urządzenia w celu przetestowania aplikacji. Ponadto, firma udostępnia najnowsze oprogramowanie, sprzęt oraz kanały sprzedaży aplikacji. Dzięki temu ułatwia wdrażanie innowacji, pomagając programistom skoncentrować się na komercjalizacji pomysłów.

Podczas konferencji 2014 LG Developer Event będą prezentowane pakiety SDK firmy LG, takie jak QCircle, QSlide i QRemote:
 • LG QCircle to nowy futerał, który pozwala użytkownikom na korzystanie z podstawowych funkcji smartfona, bezpośrednio poprzez okrągłe okno QuickCircle (bez potrzeby otwierania pokrywy). Dzięki pakietowi LG QCircle SDK programiści mogą udoskonalić aplikacje, zapewniając kompatybilność z QuickCircle, tak aby programy były dostępne bezpośrednio w oknie.
 •  Funkcja LG QSlide pozwala na efektywniejszą pracę wielozadaniową, umożliwiając otwarcie okien kilku aplikacji oraz regulowanie ich wielkości, przezroczystości i położenia. Korzystając z pakietu LG QSlide SDK programiści mogą tworzyć aplikacje, które są przystosowane do zmniejszania wielkości okna, tak aby mieściły się na ekranie wraz z oknami innych aplikacji.
 •  Dzięki funkcji LG QRemote smartfon LG może być używany jako uniwersalny pilot zdalnego sterowania, który jest kompatybilny z wieloma różnymi systemami domowej rozrywki, sterowanymi sygnałami podczerwieni. Pakiet LG QRemote SDK zawiera interfejsy programowania aplikacji (API), pozwalające na łatwe sterowanie urządzeniami reagującymi na sygnały podczerwieni. Dzięki temu programiści mogą szybko dostosować aplikacje do sprzętu domowego.
 • LG QPair jest rozwiązaniem zapewniającym łatwą łączność między smartfonami z systemem Android 4.1 (lub nowszym) a tabletami firmy LG. Pakiet QPair SDK pozwala na tworzenie aplikacji wykorzystujących łącze QPair. Dzięki aplikacjom opartym na łączu QPair można odbierać połączenia telefoniczne, wysyłać wiadomości oraz aktualizować wpisy z portali społecznościowych, korzystając z jednego urządzenia i jednocześnie synchronizować odpowiednie informacje z innymi urządzeniami.
Źródło: LG
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
A orientuje sie ktoś czy w tych smartfonach od telefunkena też jest taka możliwość? Widziałem ostatnio reklame Media martk i tam reklamowali właśnie ich smartfon w promocji i zastanawiam sie czy się nie skusić skoro tak go przecenili.
2014-06-19 23:10
~Reedd
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: