GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Telefony w ratach 0 procent w Orange

Dodał: TK - opublikowano: 2007-09-03 20:07 - czytano: 629 razy - dodaj komentarz
Orange udostępnia w całej sieci sprzedaży najlepszą na rynku ofertę ratalną oraz nowoczesne telefony w znacznie niższych cenach. Jej atrakcyjność potwierdza „Gwarancja dobrej ceny", która zapewnia klientowi zwrot różnicy, pomiędzy ceną zapłaconą w Orange, a ceną tańszej oferty dostępnej na rynku.
REKLAMA
Orange stale pracuje nad tym, aby oferowane produkty i usługi były najlepszej jakości, łatwo je można było kupić i miały atrakcyjne ceny. Od 3 września firma wzbogaciła asortyment telefonów, między innymi o topowy Samsung F300 i Sony Ericsson W880i. Ponadto znacznie obniżyła ceny innych modeli.

Aby ułatwić klientom zakup telefonów, również od 3 września, Orange uatrakcyjnił ofertę sprzedaży ratalnej. Będzie w niej można skorzystać z dogodnych form kredytowania zakupów, w systemie rat 3 x 0%, czyli 0% odsetek, 0% prowizji i 0% pierwszej wpłaty.

Do wyboru będą dwie opcje kredytowania:
 • raty 0 % na 10 miesięcy dla kredytu o łącznej wartości, co najmniej 99 zł z VAT,
 • raty 0 % na 10 lub 20 miesięcy przy kredycie o łącznej wartości, co najmniej 999 zł z VAT.
System sprzedaży ratalnej w sieci Orange obejmie zakup telefonów, kart modemowych, laptopów i akcesoriów, których cena wynosi co najmniej 99 zł.

Kupując telefon na raty w Orange klienci będą mieli pewność, że skorzystali z najlepszej oferty dostępnej na rynku. Daje ją „Gwarancja dobrej ceny", którą objęty będzie każdy telefon dostępny na raty wraz z promocyjną ofertą „Co za numer". Gwarancja dobrej ceny sprawia, że jeśli w dniu zakupu, klient znajdzie w innym sklepie taki sam telefon dostępny na raty w niższej cenie, Orange zwróci mu różnicę w cenie.

Oferta promocyjna „Co za numer" jest dostępna dla klientów Orange, którzy kupują telefon na raty i wybiorą aktywację w ofercie Nowy Twój Plan lub Nowy Twój Mix. W ten sposób w Nowym Twoim Planie otrzymają dwa razy więcej minut na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz usługę Wieczory i Weekendy umożliwiającą bezpłatne połączenia do Orange i na numery stacjonarne, codziennie w godzinach od 20:00 do 9:00 a w weekendy przez cały dzień. Opłata aktywacyjna w ofercie „Co za numer" w Nowym Twoim Planie wynosi tylko 1 zł. Z promocji mogą również skorzystać klienci przedłużający umowę w ramach oferty utrzymaniowej.

Od 17 września promocja „Co za numer" będzie dostępna z ofertą Nowy Twój Mix. W ramach promocyjnej oferty bez telefonu, klienci dostaną co miesiąc dwa razy więcej środków na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Na przykład, przy miesięcznym zobowiązaniu o wysokości 50 zł, klient dostanie aż 166 minut do wszystkich w sieci i 120 minut do Orange.

Źródło: Orange
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: