GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Monitory Samsung 4K UHD już w sprzedaży

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-10 16:56 - czytano: 459 razy - dodaj komentarz
Monitory Samsung 4K UHD już w sprzedażyNajnowsze monitory firmy Samsung pozwolą nam w domu i biurze cieszyć się najnowszą technologią 4K UHD, gwarantującą najwyższą jakość obrazu. Już dostępny w sprzedaży model UD590 zapewni czterokrotnie wyższą rozdzielczość niż ta uzyskiwana na standardowych matrycach Full HD (FHD). Wysoka jakość obrazu sprawdzi się zarówno w użytku zawodowym, jak i do domowej rozrywki. Nowy monitor koreańskiego producenta wyświetli filmy, gry a także treści online bez jakichkolwiek zakłóceń.
REKLAMA
Samsung
Samsung
Idealną jakość, pozbawioną smug i cieni, zapewni czas reakcji monitora wynoszący zaledwie 1 ms. 28-calowy model UD590 to doskonałe rozwiązanie dla osób zawodowo związanych z pracą z obrazem, takich jak graficy. Czterokrotnie wyższa rozdzielczość niż ta uzyskiwana na wyświetlaczach Full HD gwarantuje ogromną szczegółowość oraz niezwykle realistyczne odwzorowanie kolorów. W monitorze firmy Samsung liczba wyświetlanych kolorów wynosi równy miliard, czyli 64 razy więcej niż w standardowym monitorze. Dzięki temu graficy mogą uniknąć częstego problemu rozbieżności pomiędzy kolorami wyświetlanymi na ekranie monitora, a tymi które pojawiają się na ostatecznym wydruku ich pracy. Monitor wyposażono także w technologię umożliwiającą konwersję treści sporządzonych w niskiej rozdzielczości na obraz o jakości UHD, zapewniając bardziej wyraziste obrazy.

UD590 to także monitor sprzyjający wielozadaniowości, dzięki zastosowanym w nim rozwiązaniom. Funkcja Picture in Picture (PIP) 2.0 umożliwia równoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch źródeł w oryginalnej jakości, łącznie z rozdzielczością Full HD. Z kolei Picture by Picture (PBP) pozwoli na ekranie jednego monitora jednocześnie wyświetlić obrazy z dwóch różnych komputerów w ich natywnej rozdzielczości. Dodatkowo, monitor został wyposażony w dedykowany tryb gier. Wystarczy jedno naciśnięcie, aby tryb idealnie dostosował parametry wyświetlanego obrazu pod naszą rozgrywkę – gwarantując optymalny kontrast i wzmacniając wyświetlane kolory. Korzystanie z niego zapewni najlepsze doznania z gier o rozbudowanej oprawie graficznej.

Warto podkreślić, że monitor Samsung UD590 może także wyświetlać treści w jakości Ultra High Definition (UHD) pochodzące z konsoli do gier (np. Xbox one, PlayStation4) przy użyciu wbudowanego wejścia HDMI 1.4.

Monitor Samsung UD590 dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 2499 zł.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: