GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Spotify Connect w systemie Samsung Multiroom

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-09 15:21 - czytano: 2413 razy - komentowano: 2 razy
Spotify Connect w systemie Samsung MultiroomUsługa globalnego lidera usług strumieniowego odtwarzania muzyki Spotify Connect, będzie od teraz dostępna na najnowszym bezprzewodowym systemie audio Samsung Multiroom. Usługa ta będzie po raz pierwszy dostępna symultanicznie w systemie Samsung Multiroom na więcej niż jednym głośniku. Firma Samsung ogłosiła nawiązanie strategicznego partnerstwa z dostawcą usług strumieniowego odtwarzania muzyki — Spotify.
REKLAMA
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
Teraz ponad 10 milionów użytkowników Spotify w wersji Premium będzie mogło obsługiwać głośniki systemu Samsung Multiroom bezpośrednio z poziomu aplikacji Spotify. Bezprzewodowy system audio firmy Samsung to pierwszy na świecie produkt, który pozwoli usłudze Spotify Connect na przesyłanie muzyki do więcej niż dwóch głośników, umożliwiając tym samym słuchanie muzyki w trybie stereo oraz w różnych pomieszczeniach.

Samsung udostępnia swoim klientom niezawodny sposób na wypełnienie ich życia muzyką w stopniu wcześniej nieosiągalnym — powiedział Eric Jung, wiceprezes działu Visual Display Business w Samsung Electronics. Cieszy nas przeniesienie usługi strumieniowego odtwarzania muzyki Spotify w wersji premium do środowiska naszego bezprzewodowego systemu audio z funkcją Multiroom. Daje to naszym klientom jeszcze swobodniejszy dostęp do ulubionych utworów w bezprzewodowym systemie audio.

Dzięki współpracy firm Samsung i Spotify możemy cieszyć się muzyką z urządzeń przenośnych, uwalniając ją w głośnikach bezprzewodowego systemu audio Samsung Multiroom. Współpraca ta umożliwia milionom miłośników muzyki korzystanie z playlist Spotify, spersonalizowanego radia oraz ogromnego katalogu utworów w dowolnym pomieszczeniu w domu.

Bezprzewodowe urządzenia audio Multiroom można wykorzystywać osobno lub łącząc je poprzez sieć Wi-Fi z innymi urządzeniami Samsung, w tym z telewizorami, zestawami głośnikowymi Soundbar, systemami rozrywki domowej czy odtwarzaczami Blu-ray, tworząc system audio obejmujący wiele pomieszczeń. Głośnikami można sterować z poziomu aplikacji, co ułatwia prosta instalacja plug-and-play. Z kolei dzięki modułowi NFC parowanie urządzeń przez Bluetooth jest prostsze niż kiedykolwiek — wystarczy tylko przyłożyć smartfona do głośnika, aby rozbrzmiały w nim dźwięki muzyki.

Samsung w pełni angażuje się w zapewnianie swoim klientom coraz bogatszych doświadczeń związanych ze słuchaniem muzyki i będzie nadal poszerzał pulę usług jej strumieniowego odtwarzania, dając swoim użytkownikom jeszcze więcej możliwości realizacji ich muzycznych i rozrywkowych pasji.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Ostatnio w sieci Media Market spotkałem się z urządzeniem do bezprzewodowego przesyłu muzyki ze smartfona na urządzenie stereo .Nawet nie wiedziałem że marka Telefunken w tak wielkim stylu powróciła na Polski rynek i w swej ofercie posiada tak znakomite urządzenie .
2014-07-11 22:26
~kajko
Urządzenia do bezprzewodowego przesyłu muzyki to bardzo nowoczesne rozwiązanie .Przegladając strony internetowe tutaj widziałem http://www.telefunken.pl/ ciekawą ofertę niemieckiej firmy która powróciła na polski rynek ze znakomitymi urządzeniami .Myślę że warto w nie zainwestować .
2014-06-26 18:00
grzechq
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: