GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung wprowadza nową serię dysków SSD

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-05 17:28 - czytano: 524 razy - dodaj komentarz
Samsung wprowadza nową serię dysków SSDFirma Samsung wprowadza nowy dysk SSD - Samsung 845DC EVO, wzbogacając tym samym swoją ofertę urządzeń pamięci masowej. Nowy model dysku koreańskiego producenta to zaawansowane rozwiązanie o wysokiej niezawodności i trwałości, przeznaczone do zastosowań w środowiskach charakteryzujących się intensywnym odczytem zapisanych informacji, takich jak centra danych.
REKLAMA
Dysk Samsung 845DC EVO
Samsung
Model Samsung 845DC EVO charakteryzuje się stabilnymi parametrami pracy, krótkimi czasami opóźnienia i wysoką trwałością, co jest szczególnie istotne przy intensywnym wykorzystaniu w centrach danych, m.in. przy strumieniowym przesyłaniu obrazu wideo i innych danych oraz obsłudze serwerów aplikacji i serwerów sieciowych. Dyski Samsung 845DC EVO, bazujące na zaawansowanej 3-bitowej pamięci NAND flash w klasie wykonania 10 nm*, wyposażono w oprogramowanie układowe i kontroler dotychczas wykorzystywane w produkcji modeli Samsung PM853T, które zostały przetestowane pod kątem zgodności przez czołowych producentów systemów serwerowych. Dysk SSD 845DC EVO jest idealnym rozwiązaniem do integracji systemowej, a także dla centrów danych w małych i średnich przedsiębiorstwach. Model PM853T sprawdzi się z kolei jako niestandardowe rozwiązanie dla producentów serwerów OEM oraz dużych centrów danych.

Dysk Samsung 845DC EVO, dostępny w wariantach o pojemności 240 GB, 480 GB oraz 960 GB, to urządzenie o wysokiej niezawodności i trwałości. Jego prędkość odczytu sekwencyjnego wynosi nawet 530 MBb/s, zaś prędkość odczytu losowego – 87 000 IOPS. Gwarancja na urządzenie obejmuje zapis do 600 TBW (Total Bytes Written  - całkowita liczba zapisanych bajtów).

Zużycie prądu w trybie aktywności dysku 845DC EVO kształtuje się w granicach 4 W, co wynosi zaledwie 25% wartości typowej dla zwykłych dysków twardych wykorzystywanych w centrach danych.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: