GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Prestigio prezentuje dwa smartfony z Windows Phone

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-05 14:57 - czytano: 5821 razy - tylko 1 komentarz
Prestigio prezentuje dwa smartfony z Windows PhonePrestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów pokazał smartfony z mobilnym systemem Microsoftu na targach Computex Taipei, które są największym azjatyckim, a drugim światowym wydarzeniem w branży komputerowej. Prestigio ogłasza wprowadzenie dwóch smartfonów działających pod kontrolą Windows Phone 8.1, modeli 8400DUO i 8500DUO, które charakteryzują się zaawansowanymi możliwościami najnowszej wersji mobilnej platformy Windows oraz
REKLAMA
MultiPhone 8500DUO
Prestigio
MultiPhone 8400DUO
Prestigio
kunsztem inżynierskim w zakresie podzespołów. Oba smartfony oferują korzystanie z Live Tiles, pakietu Office, komunikatora Skype, chmury One Drive, usług Xbox oraz wiele możliwości zarządzania urządzeniem w oparciu o rozwiązania Microsoft. Nick Parker, Wiceprezes Microsoftu ds. partnerstwa w obszarze urządzeń zapowiedział model Prestigio 8500DUO jako najnowszego członka rodziny Windows Phone.

Oba zaprezentowane modele oferują funkcjonalne innowacje, takie jak czterordzeniowy procesor, matrycę aparatu o rozdzielczości 8MPx, wyświetlacz wykonany w technologii IPS oraz tryb dual SIM, pozwalający na korzystanie z dwóch numerów telefonu w jednym urządzeniu bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

- Windows MultiPhones, zaprezentowane na targach Computex, poszerzają ofertę smartfonów Prestigio, dając klientom  nowe możliwości. Uważamy, że nie ma nic lepszego niż duży wybór w tym segmencie urządzeń mobilnych, dlatego niezmiernie nas cieszy nawiązane partnerstwo z Microsoftem - powiedział Siarhei Kostevitch, założyciel i dyrektor generalny Grupy ASBIS, pełniący funkcję prezesa zarządu Prestigio.

Urządzenia z systemem Windows Phone 8.1 dają możliwość śledzenia ważnych dla użytkownika informacji za pośrednictwem funkcji Live Tiles, a dzięki Action Center otrzymujemy powiadomienia o aktualnych działaniach i aktywnościach. Z kolei funkcja Sense monitoruje zdarzenia zachodzące w systemie, takie jak poziom zużycia baterii czy ilość dostępnej przestrzeni na dane. Platforma Windows 8.1 to także liczne aplikacje biznesowe i udogodnienia w zakresie korporacyjnego dostępu za pośrednictwem klienta VPN, wbudowanego systemu zarządzania urządzeniem (MDM) oraz szyfrowanie poczty e-mail.

- Klienci Prestigio będą jednymi z pierwszych na świecie, którzy doświadczą możliwości Windows Phone 8.1 na swoich urządzeniach – powiedział Peter Han, Wiceprezes działu marketingu OEM w Microsoft Corporation – Cieszymy się z faktu, iż użytkownicy smartfonów Prestigio w Europie będą mieli sposobność obcowania z tym optymalnie spersonalizowanym systemem.

Prestigio MultiPhone 8500DUO wyposażony jest w pięciocalowy wyświetlacz IPS z Gorilla Glass, prezentujący obraz w rozdzielczości 720x1280 pikseli. Zaawansowaną wielozadaniowość gwarantuje czterordzeniowy procesor z zegarem 1.2GHz wspierany przez 1GB pamięci RAM. Frontowa kamerka z matrycą 2MPx umożliwia prowadzenie wideo konferencji, zaś aparat główny z funkcją autofokus utrwala zdarzenia w 8 milionach kolorów. Rozwiązanie dual SIM pozwala na oddzielenie życia prywatnego od spraw służbowych w obrębie jednego smartfona, a także rozdzielenie funkcji GSM i WCDMA (3G), kompatybilnej z darmowym internetem Aero2.

Model 8500DUO dostępny będzie w lipcu w cenie 749 zł w dwóch kolorach obudowy - białym i czarnym.

Prestigio MultiPhone 8400DUO oferuje wyraźny, czterocalowy wyświetlacz z matrycą IPS odwzorowujący z jakością 480x800 pikseli. Za sprawne działanie podzespołów odpowiada wydajny, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.2GHz. Na pokładzie znajdują się dwie kamerki – frotowa VGA oraz aparat główny 8MPx z pomocniczym autofokusem. Urządzenie zapewnia szybki transfer danych, tryb dual SIM oraz zaawansowane możliwości najnowszego systemu Windows Phone.

Model 8400DUO dostępny będzie w lipcu w cenie 449 zł w kolorze białym i czarnym.
Źródło: Prestigio
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Te z systemem widows jakoś mnie nie kręcą. Wydaje mi się że szybko sie wiesza i jest za bardzo skomplikowany. Widziałem ze telefunken ma u siebie w ofercie smartfony i właśnie dzieki bogu bez tego systemu. Postawili na nowe technologie ale widać ze robili to z głową.
2014-06-19 23:14
~Reedd
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: