GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 26

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-04 16:28 - czytano: 759 razy - dodaj komentarz
Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 26Microsoft przedstawia najciekawsze płatne i bezpłatne aplikacje i gry tego tygodnia, dostępne na urządzenia m.in. z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox. Przypominamy, że za gry i aplikacje płatne można płacić kartą, poprzez PayPal, a od niedawna także kartami pre-paid Microsoft, dostępnymi w stacjonarnych i internetowych sklepach AGD, RTV i komputerowych na terenie całej Polski.
REKLAMA
Przedpłacona karta Microsoft umożliwia zakup aplikacji na trzy rodzaje urządzeń: z Windows 8.1, Windows Phone 8 i Xbox.

Ice Rage: Hockey

Ice Rage: Hockey ma niewiele wspólnego z hokejem. Wprawdzie nasi zawodnicy poruszają się na łyżwach, a zadaniem jest strzelenie bramki przeciwnikowi, to jednak istotą zabawy pozostaje walka 2 na 2. Dozwolone są faule i inne nieczyste zagrania, wszystko by wygrać pojedynek. Poza klasyczną rywalizacją z komputerem, grać możemy z żywym przeciwnikiem na jednym urządzeniu.

Cena: 6,49 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Windows Phone 8/Windows Phone 8.1, iOS, Android

Listonic
Rozbudowana lista zakupów dla mniej i bardziej wymagających. Pozwala nie tylko tworzyć i synchronizować listę produktów, ale także zapewnia możliwość jej udostępniania, wyszukiwarkę sklepów, promocji, skaner kodów QR i wiele, wiele więcej. Posiada dwa tryby działania, pierwszy nie wymaga zakładania konta i oferuje podstawowe opcje, drugi bardziej rozbudowany jest powiązany z naszym kontem.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone 8/Windows Phone 8.1, OS, Android

Castle of Illusion Starring Mickey Mouse
Nowe wydanie legendarnej platformówki z Segi Genesis. Do tej pory gra była dostępna jedynie na konsole, teraz mogą w nią zagrać także posiadacze Windows Phone i Windows 8. Rozbudowany, pięknie ilustrowany świat Myszki Miki wciągnie w wir przygody zarówno młodszych jak i starszych graczy.

Cena: 33,49 zł (Windows 8/Windows 8.1), 50,99 zł (Windows Phone)
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Windows Phone 8/Windows Phone 8.1, Windows 8/Windows 8.1

Kinoplex
Oficjalna aplikacja serwisu Kinoplex trafiła do sklepu z aplikacjami Windows 8. Dzięki niej otrzymujemy dostęp do sporej bazy filmów i seriali - darmowych oraz płatnych. Instalując Kinoplex mamy możliwość otrzymania darmowego miesiąca pakietu Kinoplex MAX.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone 8/Windows Phone 8.1, Windows 8/Windows 8.1


Foodpanda - Food Delivery

Z tą aplikacją zamawianie potraw stanie się o wiele łatwiejsze. Spora lista restauracji, wiele rodzajów kuchni, a do tego przyjazny interfejs. Program jest w stanie zapamiętać kilka adresów oraz ostatnie zamówienia, dzięki czemu nie musimy za każdym razem wprowadzać tych samych informacji.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone 8/Windows Phone 8.1, iOS, Android


pracuj.pl
Jeżeli szukasz pracy, bądź też zastanawiasz się nad zmianą swojego obecnego stanowiska, aplikacja serwisu pracuj.pl może okazać się nieocenioną pomocą. Dzięki niej w prosty sposób możesz przeglądać jedną z największych baz ofert pracy z poziomu swojego telefonu, tabletu, bądź też komputera.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone 8/Windows Phone 8.1, Windows 8/Windows 8.1, iOS, Android

Leroy Merlin Polska
Nieważne czy planujesz kompleksowy remont, czy tylko zakup lampy, warto skorzystać z aplikacji Leroy Merlin Polska. To coś znacznie więcej niż wirtualny katalog sklepu. Za jego pomocą sprawdzimy dostępność produktów w konkretnych salonach, zapoznamy się z promocjami i skompletujemy zamówienie.
 
Cena: darmowa

Aplikacja dostępna na: Windows Phone 8/Windows Phone 8.1, iOS, Android

Watch Dogs
Jeden z najbardziej oczekiwanych hitów tego roku. Przenieś się do Chicago przyszłości, miasta pełnego nowych technologii i komputerów. Wcielając się w głównego bohatera, możesz przejąć nad nimi kontrolę i wykorzystać ich możliwości dla własnych celów. Otwarty świat, rozbudowana fabuła oraz wiele zadań do wykonania to tylko niektóre z zalet Watch Dogs.

Cena: 219 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Xbox 360

Super Time Force
Super Time Force to na pierwszy rzut oka klasyczna strzelanka z widokiem z boku. Jednak element cofania w czasie, znacznie modyfikuje naszą rozgrywkę. Z każdą śmiercią rozpoczynamy poziom od nowa, a naszym poczynaniom towarzyszy poprzednie wcielenie. Od dobrej strategii wykorzystania tych możliwości zależy nasz sukces.

Cena: 59,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Xbox 360
Źródło: Microsoft
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: