GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

TV Anywhere w Panasonic Viera więcej niż Smart TV (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-03 18:33 - czytano: 4114 razy - dodaj komentarz
TV Anywhere w Panasonic Viera więcej niż Smart TV (wideo)TV Anywhere, my Stream, Info Bar, Remote Sharing czy TV Remote 2 – to tylko niektóre z funkcji telewizorów VIErA, które sprawiają, że nowe modele Panasonic wykraczają poza standardowe funkcje Smart TV. Nową gamę produktów wyróżnia doskonała jakość obrazu, nowoczesne wzornictwo i kompleksowe rozwiązania 4K UHD. Telewizory z linii VIERA prezentują innowacyjne spojrzenie Panasonic na kwestię inteligentnych urządzeń.
REKLAMA
W gamie produktów Panasonic znajduje się 8 serii modeli (telewizory klasy średniej - AS640*, AS650, ASE650, ASM651, AS740 i AS750, w segmencie klasy najwyższej – AX800 oraz AS800), które posiadają funkcję TV Anywhere oraz inne aplikacje, dzięki którym obsługa telewizora staje się jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna.

Funkcja TV Anywhere zapewnia dostęp do programów telewizyjnych lub nagrań z dowolnego miejsca na świecie. Jak to działa? Należy zabrać z sobą tablet lub smartfon z zainstalowaną aplikacją Panasonic TV Remote 2. Następnie w jakimkolwiek miejscu na świecie wystarczy podłączyć się do internetu poprzez Wi-Fi lub sieć komórkową, zalogować się do usługi My Home Cloud i wszystkie kanały z telewizora zostawionego w domu widoczne będą także na naszym urządzeniu mobilnym. Po wybraniu kanału możemy cieszyć się telewizją, gdziekolwiek jesteśmy.

TV Anywhere to nie tylko oglądanie telewizji na żywo, ale także filmów nagranych na twardym dysku podłączonym do telewizora znajdującego się w domu. Poprzez My Home Cloud możemy oglądać filmy z domowego dysku, bez względu na to, gdzie się znajdujemy.

Co więcej można zaprogramować nagranie z timerem na twardy dysk telewizora z dowolnego miejsca na świecie. Następnie będziemy mogli obejrzeć film na urządzeniu mobilnym, a po powrocie do domu na dużym ekranie.

Jest to doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla osób, które często podróżują, a cenią sobie nieograniczony dostęp do ulubionych programów telewizyjnych.

Dzięki funkcji Remote Sharing użytkownicy mogą swobodnie wysyłać zdjęcia, klipy wideo lub wiadomości bezpośrednio do telewizora. Dodatkowo aby umożliwić intuicyjne, indywidualne korzystanie z telewizora, funkcja my Stream oferuje spersonalizowane kanały i treści dla wszystkich członków rodziny. Aplikacja ta w połączeniu z nowym przyciskiem na pilocie do telewizora „My Button” daje możliwość budowania osobistego profilu ulubionych treści. Poprzez naciśnięcie przycisku użytkownik informuje telewizor, że podoba mu się program, który obecnie ogląda. Na podstawie metadanych programu oraz zaawansowanych algorytmów usługa prezentuje kolejne rekomendacje.

W zależności od osobistych preferencji użytkownicy mają dostęp do filmów i programów z sieci kablowych, telewizji naziemnej oraz serwisów wideo na żądanie (VOD). Dzięki temu nie tracą czasu na poszukiwanie interesujących programów. Interfejs my Stream obejmuje nagrane programy, domowe filmy, rodzinne zdjęcia, strony internetowe i wideo online.

Modele VIErA zaprojektowano tak, by były łatwe w obsłudze, również dla użytkowników, którzy nie posiadają specjalistycznej wiedzy technicznej. Jedną z nowości jest My Home Screen – zoptymalizowany ekran początkowy VIErA, który można dopasować do preferencji każdego członka rodziny. Z kolei pasek Info Bar automatycznie wyświetla przydatne informacje wszystkim użytkownikom urządzenia. Czujnik zbliżeniowy w połączeniu z rozpoznawaniem twarzy przez wbudowaną kamerę pozwala stwierdzić obecność użytkownika i automatycznie wyświetlić odpowiednie informacje, takie jak prognoza pogody, wiadomości, godzina i powiadomienia. Wszystko to dzieje się nawet bez włączania telewizora. Przebywając poza domem, można wysyłać członkom rodziny wiadomości tekstowe, wideo lub zdjęcia za pośrednictwem usługi Panasonic Cloud i aplikacji TV Remote 2 – będą one dostępne na pasku Info Bar.

- Rozwój technologii na rynku telewizorów stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie. Po latach badań wprowadzamy na rynek rodzinę urządzeń w niedoścignionej jakości 4K UHD. Staramy się również odpowiadać na pozatechniczne potrzeby naszych konsumentów – nowe funkcje zastosowane w modelach VIErA dają użytkownikom niespotykane dotąd możliwości personalizacji urządzenia
– podkreśla Maciej Pączka, Dyrektor Marketingu Panasonic na Europę Środkową i Wschodnią.

Źródło: Panasonic
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: